Hormonai ir gripo simptomai po pratimo

Pratimai turėtų pagerinti jūsų kūno sveikatą ir jaustis geriau, tačiau yra laiko, kai baigiate treniruotę ir jaučiatės ramus ir nuovargis. Tai yra dėl daugelio veiksnių, dėl kurių visa tai gali padaryti nepatogią patirtį. Suprasdami konkrečius procesus, kuriuos jūsų kūnas išgyvena, kai dirbate, galite daugiau sužinoti, kaip elgtis su hormonų ir gripo simptomų skubėjimu po valandos sporto salėje arba sunkiai važiuojant.

Simptomai

Hormono gamybos ir pratimų sukelto pykinimo simptomai dažnai gali būti maskuojami kaip gripas. Visų pirma, po treniruotės jūs galite jausti pykinimą ir netgi gali jausti vėmimo poreikį. Jūs taip pat galite jausti silpnumą ir galvos svaigimą, ir reikia sėdėti. Nors temperatūra iš tikrųjų nebus, galite pastebėti, kad jūsų oda jautriai liečiasi, tai yra ženklas, kad sunkiai dirbate be tinkamos mitybos, drėkinimo ar technikos.

Žmogaus augimo hormonas

Vienas iš problemų, kurios gali būti iš dalies kaltas dėl gripo simptomų, kai naudojamasi, yra žmogaus augimo hormonas. HGH yra natūraliai išskiriamas, kai jūs treniruojate ir yra atsakingas už raumenų audinio augimą, kūno augimą ir kolageno apyvartą. Tačiau hormono išsiskyrimas gali sukelti pykinimą, ypač kartu su kitais fiziniais pratimais. Kadangi jūs negalite kontroliuoti HGH išsiskyrimo ir todėl, kad HGH iš tikrųjų yra naudingas jūsų kūnui, turite išmokti tinkamai valdyti simptomus.

Pratimai indukuota pykinimas

HGH yra iš dalies kalta dėl reiškinio, vadinamo fizinio krūvio sukelto pykinimo. Net jei niekada patyrėte gripu panašių simptomų, galbūt pastebėjote, kad taip atsitinka, kai žiūri mėgstamiausias fitneso ir svorio netekimo televizijos programas. Pratimai sukeltas pykinimas gali smarkiai paveikti jūsų gebėjimą užsiimti fizine veikla, tačiau HGH nėra vienintelis veiksnys, dėl kurio kaltė. Kartu su hormonais gali būti kaltinamas dehidratacija, prasta mityba ir netgi aukštas kraujospūdis.

Gydymas ir profilaktika

Jūsų kūnas natūraliai išleidžia HGH, ir tai yra naudingas procesas, kuris daro pratimus dar vertingesniu. Vis dėlto ilgą laiką vartojant didelį intensyvumą, gali išsivystyti HGH lygiai, dėl kurių jūs jaučiate pykinimą. Vietoj to pabandykite keisti savo treniruotės modelius, stengdamiesi įveikti intensyvų pratimą su labiau vidutinio sunkumo veikla, kad galėtumėte stebėti savo gripo simptomus. Dėl to, kad pykinimas taip pat gali būti dehidratacijos rezultatas, stenkitės gerti 7-10 uncijų vandens kas 10 Iki 20 minučių pratybų ir įsitikinkite, kad valgote angliavandenių turtingą užkandį, kol pasieksite treniruoklių salę. Tai padidindami savo energijos atsargas, nes jūs nejaujate pavargę ir serga, kol dirbate.