Kaip atsikratyti burnos opų

Ryklių opos arba burnos opos yra skausmingos burnos pakitimai. Jie yra geltoni arba balti, apsupti rausvos srities. Smegenų žaizdos priežastys apima odontologinį darbą, imuninės sistemos sutrikimus ir kaklo skruosto ar liežuvio vidų. Jas taip pat gali sukelti stresas, vitamino B-12 trūkumas, hormoniniai pokyčiai ar maisto alergijos. Paprastųjų opos paprastai praeina maždaug per savaitę. Tuo tarpu jie gali būti skausmingi, sunku kalbėti, gerti ar valgyti. Jei turite burnos opą, jūs norite, kad jis kuo greičiau išnyks.

Pašalinkite burnos opos, švelniai traukite česnako gabalėlį ant burnos opos kasdien. Allicinas yra aktyvus česnako ingredientas, kuris veikia kaip antiseptinis ir turintis antivirusines ir antibakterines savybes. Česnakai taip pat ramina burnos opų diskomfortą, pagreitindami gijimo procesą. Rudykite pusę česnako skiltelės gabalėlio ant kaklo apie vieną minutę. Po vienos valandos praplaukite burną vandeniu.

Kiekvieną dieną vandeniu peroksidą (H2O2) tepkite burnos opoms. Vandenilio peroksidas veikia kaip antiseptinis, kuris gali padėti sumažinti bakterijas ir uždegimą. Naudodamiesi steriliu medvilniniu tamponu, užvirkite antgalį H2O2 ir ant burnos opalės įtrinkite maždaug 10 sekundžių. Įpilkite 2 šaukštai. Iš H2O2 2 šaukštai. Švaraus vandens. Vieną minutę per burną ištirpinkite tirpalą ir išmeskite tirpalą. Negalima nuryti tirpalo. Palaukite 15 minučių prieš nuplaukite burną vandeniu.

Kasdien įlašinkite cirkonio pasta į burnos opos. Ciberžolė veikia kaip natūralus antiseptikas ir aušinimo agentas. Sumaišykite 3 šaukštus. Ciberžolių miltelių su 1 valgomasis šaukštas. Vandens, kol mišinys virsta pasta. Taikyti pastą steriliu medvilniniu tamponu ir uždengti visą burnos ertmę. Palikite burnoje 1-2 minutes ir gerai nuplaukite.

Pašalinkite savo kaklo opos, prausdami burną druska ir vanduo. Druska veikia kaip natūralus antiseptikas. Jis taip pat gali pagreitinti gijimo laiką, kartu mažinant skausmą, susijusį su opos. Pridėti 12 ar daugiau valgomųjų šaukštų. Jodo druskos pusę puodelio karšto vandens. Vienos minutės metu burnoje ištirpinkite druskos tirpalą. Išskalaukite druskos tirpalą ir gerai išskalaukite.

Pipirmėčių aliejus įplyštas du kartus per dieną. Pipirmėtės aliejus gali padėti atleisti nuo burnos opų sudirginimo ir skausmo. Tai taip pat padeda pagreitinti gijimo procesą. Naudodamiesi steriliu medvilniniu tamponu, patrinkite burnos opa ir alyvą ir palikite burnoje maždaug 15 minučių. Išpilkite pipirmėtės aliejų ir gerai išskalaukite.