Kaip elgtis su mėsa

Gaivieji aguonas yra ekonomiškas būdas išsaugoti mėsą iki vienerių metų. Jūs galite išsaugoti elnius vienu iš dviejų būdų: karšto pakavimo arba šalto pakavimo. Karšta pakuotė reiškia, kad ruošiatės mėsą prieš nardymą, o šalta pakuotė – nevirtą. Abiem atvejais jūs turite naudoti slėgio indą, kad išsaugotumėte mėsą, nes mėsa turi mažai rūgščių kiekį. Maisto produktai su mažu rūgščių kiekiu yra saugūs valgyti tik tuomet, jei naudojate slėgio kanerį, kad juos išsaugotumėte.

Paruoškite stiklainius

Visas konservavimo procesas reikalauja kruopštaus dėmesio švarumui. Nors konservavimas naudojant slėgį “Canner” pašildo maistą iki 240 laipsnių “Fahrenheit”, kruopščiai išvalykite konservavimo indus, prieš pradėdami mėsą į juos, sumažinkite bakterijų užteršimo pavojų. Nuplaukite stiklainius karštu muiluotu vandeniu ir gerai nuplaukite arba išvalykite juos indaplovėje. Laikykite indus karštu, kol būsite pasirengę juos užpildyti, įdėkite juos į didelį puodą ar puodą, kol jie bus užpildyti. Užpildykite puodą su pakankamai vandens, kad padengtumėte stiklainius. Dangtelius laikykite atskiroje padažinėje, užpildytoje pakankamai švelniu vandeniu, kad uždengtumėte dangčius, kol tik prieš juos pasiruoškite.

Karštas pakavimas

Prieš kepdami mėsą karštomis pakuotėmis, nuimkite visus riebalus. Kubo mėsą į mažus kvadratus ar juostas. Iškepkite mėsą keptuvėje su nedideliu kiekiu riebalų, kol tai bus reta. Šaukštą mėsą į konservų stiklainius. Įmaišykite iš virtos mėsos sultis į stiklinę iki 1 colio po indo viršuje. Jei neturite pakankamai sulčių, pridėkite verdančio vandens ar pomidorų sulčių. Siūlės sultys padalinti iš vienos pusės į stiklainius. Jei norite, įpilkite po 1 arbatinį šaukštelį druskos už kvarto stiklinę. Karšta pakuotė leidžia įdėti daugiau mėsos į stiklainius ir sukelia mažiau skysčių nuostolius, dėl kurių gali atsirasti geresnės kokybės mėsa, aiškina Margie Memmott ir kt. Utah universiteto išplėtimo kooperatyvo leidinyje “Išlaikyti derlių”. Karšta pakuotė taip pat pašalina orą iš stiklainių, kurie gali turėti įtakos kokybei. Išimkite visus burbuliukus, stumdydami jar pusę šepetėliu. Nuvalykite visus išsiliejusius stiklainius. Užpildę, uždėkite dangčius ant stiklainių viršaus. Įdėkite metalinius žiedus virš viršūnių ir priveržkite.

Šaltas pakavimas

Norėdami šalinti pakeliui medūzos, nupjaukite riebalus ir kubą, kad mėsa būtų tokia pati kaip karštam pakavimui. Šaukštą mėsą supilkite į valytus konservų indus, paliekant 1 colį laisvosios erdvės tarp mėsos viršaus ir stiklinės viršaus. Palikdamas šią vietą, galima išplėsti maistą laikymo metu ir formuoti vakuuminį sandarumą. Jei norite, įpilkite 2 arbatinius šaukštelius druskos skoniui. Šaldyta pakuotė yra greitesnė nei karšta pakuotė, tačiau laikymo metu ji gali uždenkti mėsą. Išvalykite iš indo išorę, kad pašalintumėte išsiliejimus. Dangtelius uždėkite ant stiklainių ir priveržkite metalinius žiedus.

Konservavimo procedūra

Norint saugiai mėsą, jūs turite naudoti slėgio indą, nepriklausomai nuo to, ar naudojate karštą ar šalto paketo metodą. Užpildykite slėgio indą 2 – 3 coliais vandens, tada įdėkite stiklainį, kuriame yra užpildytų stiklainių viduje. Prieš pradėdami kaitinimo procesą ištraukite slėginį indą 10 minučių, kad pašalintumėte orą, kuris gali sumažinti temperatūrą slėginėje viryklėje. Tai leistų bakterijoms išgyventi. Atidarykite ventiliacinį vamzdį ir padėkite slėgio viryklę ant viryklės. Šildykite vandenį, kol jis virimo, kai iš ventiliacijos vamzdžio išeina garai, 10 minučių nustatykite laikmatį. 10 minučių pabaigoje supilkite svertinį matuoklį arba atsvarą virš ventiliacijos vamzdžio ir nustatykite savo laikmačiui reikalingą apdorojimo laiką.

Jei svorio slėgio matuoklio indeliai nustato slėgį 10 svarų, jei jūs gyvenate žemiau 1000 pėdų ir esate 15 svarų, jei gyvenate virš 1000 pėdų. Skaitiklio matuoklyje nustatykite 11 svarų aukštyje nuo 0 iki 2000 pėdų, 12 svarų aukštyje nuo 2000 iki 4000 pėdų, 13 svarų nuo 4000 iki 6000 pėdų ir esant 14 pėdų aukštyje nuo 6000 iki 8000 pėdų. Pintiniai indeliai turi būti šaldomi 75 minutes, o kvarto stiklainiai – 90 minučių, kad būtų nužudytos visos bakterijos.

Nuimkite kanerį nuo karščio. Nuimkite stiklainius iš indo, kai slėgis nukris iki nulio ir palikite kambario temperatūroje 12-24 valandas. Patikrinkite dangtelio sandarumą ir nuimkite metalines juostas. Padėkite stiklainius tamsioje sausoje vietoje, kurios temperatūra yra nuo 50 iki 70 laipsnių Fahrenheito, kad geriausia kokybė, išlaikykite temperatūrą žemesnėje nei 95 laipsnių Fahrenheitu, kad išvengtumėte bakterijų augimo, rekomenduoja JAV žemės ūkio departamentas. Jei norite supažindinti savo indus, lengviau sekti, kada juos naudoti, naudokite konservuotą elniją per vienerius metus po konservavimo.

Nustatymai

Sandėliavimas