Kaip gauti nugaišusį odą nulupti

Sausi, negyvi oda niekada nėra gera, ypač jei ji atsisako nulupti ir atskleisti šviežią odą apačioje. Geros naujienos yra tai, kad galite pagreitinti lupimo procesą, naudodami švelnius odos priežiūros produktus ir drėkina. Svarbiausia tai padaryti etapais, kad nevartotų per daug odos, kol ji nebus paruošta. Kai jūsų netekusi oda pradeda žievelę, galite lengvai ją nulenkti ir sklandžiau laikytis odos dienų.

Paimkite ilgą, karštą dušą. Tai dar labiau išdžius odą ir paskatins sausą odą patekti ant paviršiaus ir dribsnių. Karštas garas greitai pašalina natūralius aliejus ir skatina šveitimą.

Įpilkite šveitimo šluostę ant šlapio plovimo skardos. Švelniai nuplaukite skalbimo skiautelę mažuose ratuose virš norimų sričių. Kai veido veido šveitimas, švelniai judant aukštyn, sukamaisiais judesiais naudokite natūralius ingredientus, tokius kaip jojobos karoliukai, jogurtas ir cukrus. Elektrinis šveitiklis taip pat padeda pagreitinti šveitimo procesą.

Naudokite drėkinančią drėkinančią priemonę, kuri taip pat turi glikolio rūgštį. Pasak dr. Mehmeto Ozo, glikolio rūgštis įsiskverbia į viršutinį odos sluoksnį ir susilpnina negyvas odos ląsteles, todėl jie bus lengvesni. Žemiau rasite šviežią, tolygiai pigmentinę odą.