Kaip gauti plonas šlaunis

Riebalų šlaunys apsunkina judėjimą ir padidina savimonės jausmą. Saldaus taško, kuriame jūsų kojos plonas be pernelyg didelės raumens, ieškojimas drausmina ir rasti tinkamą gyvenimo būdo pokyčių derinį. Nors sunkiosios masės treniruotės nėra iš nuotraukos, treniruotės nėra. Jums tik reikia laikytis tinkamo požiūrio. Reikia atsižvelgti ir į jūsų mitybą.

Padarykite kalorijų deficitą, kad svorio sumažėtų šlaunyse ir per visą savo kūną. Vietos sumažinimas nėra įmanomas, todėl norint pasiekti plonesnes šlaunis, vis tiek turėsite sukurti plonesnį kūną. Geriausias būdas tai padaryti – sumažinti savo kalorijų kiekį. Maždaug nuo 500 iki 1000 kalorijų per dieną, jūs neteksite maždaug nuo 1 iki 2 svarų svorio per savaitę.

Suderinkite savo mitybą su maistu, kuriuose yra mažai kalorijų, tačiau jų kiekis yra didelis. Šie maži energetiniai maisto produktai gali užpildyti jus mažiau kalorijų. Vaisiai ir daržovės yra du pavyzdžiai, kurie yra ypač naudingi. Jie ne tik turi mažai kalorijų, bet jie taip pat yra daug vandens ir skaidulų, kurie dar labiau užpildo jus. Į savo dietą įskaičiuokite kitus mažai energijos vartojančius maisto produktus, tokius kaip nesmulkintų grūdų, liesos mėsos, mažai riebių pieno produktų ir žuvų.

Gerkite vandenį visą dieną, kad atsipalaiduotumėte tuščias kalorijas. Naudokite vandenį vietoj visų kalorijų pakrautų gėrimų ir gerkite stiklinę su savo maistu, kad pilnas jausmas būtų pilvo. Vanduo turi nulis kalorijas ir taip pat padeda pašalinti priemaišas iš jūsų sistemos.

Degkite riebalus šlaunėse su širdies ir kraujagyslių uždegimu. Praleiskite penkias ar šešias dienas per savaitę, vykdydami širdies veiklą ir pasirinkite formą, kuri jums patinka, pvz., Važiavimas, greitas vaikščiojimas, elipsinis treniruotės, plaukimas ar šokinėja. Amerikos sporto medicinos kolegija rekomenduoja praėjus 60-90 minučių treniruotėms atlikti penkias dienas per savaitę, kad būtų veiksmingai numesti svorio. Pratimai vidutinio intensyvumo.

Padidinkite savo veiklos lygius per dieną. Pasinaudokite visomis galimybėmis, kad galėtumėte labiau judėti į savo gyvenimą. Tai padidins jūsų bendrąsias kalorijų išlaidas ir padės jums sukurti plonesnes šlaunis greičiau. Per 30 minučių vaikščiokite pietų metu, prisijunkite prie pramoginės sporto lygos ir naudokitės laiptais, o ne eskalatoriams prekybos centruose.

Ištieskite savo šlaunų raumenis, kad jie ilgesnį, lankstesnį išvaizdą. Geras būdas tai padaryti yra lankyti jogos pamokas dvi ar tris dienas per savaitę. Žemas užmigdymas yra joga, kuri išplečia keturkampio ir dvipusio šonkaulių judesius. Atlikite tai, atlikdami ilgą žingsnį į priekį savo dešine puse ir lenkdami abu kelius, kad sumažintumėte kūną. Padėkite kairįjį kelį ir savo kairiosios kojos viršutinę dalį ant grindų. Pakelkite rankas virš galvos, padėkite delnus ir šiek tiek palieskite. Laikykite 30-45 sekundžių, lėtai atleiskite ir pasukite šonus.