Kaip ilgai matyti rezultatų išnaudojimo ir svorio kritimas?

Pratimai yra svarbus sėkmingos svorio netekimo programos komponentas. Lieknas svoris nuolat reikalauja drausmės ir kantrybės. Svarbiausi tikslai turėtų būti mažesni. Sveikai maitinant ir dalyvaujant nuoseklioje praktikoje, kiekvieną savaitę galite prarasti apie 1/2 iki 1 svaro kūno riebalų. Jūsų asmeniniai rezultatai priklausys nuo kelių papildomų veiksnių.

Norint numesti svorį, turite sudeginti daugiau kalorijų nei vartojate per nustatytą laikotarpį. Jūs prarasite apie kilogramą kūno riebalų kiekvieną kartą, kai sukursite 3500 kalorijų deficitą. Todėl sportuojant reguliariai palengvėja svorio mažėjimas, nes jis padidina kiekvieną dieną deginamų kalorijų kiekį ir taip padeda kurti kalorijų deficitą, reikalingą numesti svorio.

Kaip greitai pastebėsite, kad svorio netekimas atsiranda dėl treniruočių, priklauso nuo keleto veiksnių, įskaitant treniruočių dažnumą ir kalorijų kiekį, kurį sudeginate per treniruotes. Amerikos taryba pratybų rekomenduoja, kad jūs prajuokite 30-60 minučių daugeliui dienų per savaitę, kad galėtumėte sušaldyti pakankamai kalorijų, kad prarasti svorį. Yra aerobikos veikla, kuri dega daugiau kalorijų per minutę nei kiti. Pasak “Harvardo sveikatos leidinių”, labiausiai efektyviai galite suvalgyti kalorijas plaukiodami, važiuodami dviračiu ir važiuodami.

Nors jūs turite suvartoti 3500 daugiau kalorijų nei vartojate, kad prarastumėte vieną kilogramą kūno riebalų, šis kalorijų deficitas turi būti sukurtas laikui bėgant. Amerikos taryba pratybose siūlo stengtis sukurti 250-500 kalorijų deficitą per dieną, kuris būtų lygus 1/2 iki 1 svaro sterlingų kūno riebalų nuostolių per savaitę. Naudokite internetinį kalorijų skaičiuoklį ir pakoreguokite treniruotės tipą ir trukmę, jei reikia, norėdami įsitikinti, kad jūs sunaudote nuo 250 iki 500 kalorijų per dieną. Pasak “Harvardo sveikatos leidinių”, 155 svarų. Žmogus degina apie 465 kalorijas per 30 minučių važiuojant 7,5 km / h greičiu.

Labai svarbu atpažinti, koks jūsų kalorijų suvartojimo poveikis yra jūsų svorio praradimo rezultatuose. Galite greitai atšaukti kalorijas, kurias sudeginate per nuoseklias mankštos sesijas, valgydami kaloringus valgius. Kalorijų deficitas, reikalingas svorio netekimo rezultatams pasiekti, taip pat priklauso nuo jūsų kalorijų kiekio. Apskaičiuokite, kiek kalorijų galite sudeginti per dieną, naudodami internetinę kalorijų skaičiuoklę. Ši vertė priklauso nuo jūsų dabartinio kūno svorio ir nuo to, kiek aktyvus jūs esate visą dieną. Kai turėsite šį įvertinimą, pakoreguokite savo kalorijų kiekį, kad valgytumėte tinkamą kalorijų skaičių, kad galėtumėte išlaikyti savo svorio netekimo tikslus.

Numesti svorio

Faktoriai

Svorio kritimas

Papildomos pastabos