Kaip ilgai trunka keisti savo kūną po darbo?

Kiekvieno žmogaus kūnas yra kitoks, todėl nėra vienodo atsakymo į tai, kiek laiko reikės pamatyti pokyčius jūsų kūne, kai pradėsite dirbti. Tai taip pat labai priklauso nuo jūsų atliekamų treniruočių tipo ir nuo to, koks jūsų gyvenimo būdas. Fiziologiniu ir hormoniniu lygiu organizmas iškart pradeda pasikeisti treniruotėmis, tačiau dauguma žmonių iš pirmo žvilgsnio ar dviejų pradeda iš tikrųjų matyti rezultatus, kurie reguliariai tęsiasi pagal savaitės tvarkaraštį. Šie rezultatai prasidės mažai, tačiau pagerės ir tampa labiau pastebimi, nes laikas tęsiasi.

Keičiamojo kūno pasikeitimo greitis labiausiai priklauso nuo būklės, kuria jūsų kūnas yra, kai pradedate mokytis. Jei niekada nesinaudojote anksčiau, labai greitai pradėsite matyti pastebimus rezultatus. Net jei jūsų treniruotės yra pagrindinės, po pirmųjų pojenių treniruočių tau bus akivaizdus jėgos, treniruotės ir ištvermės padidėjimas. Jei esate tarpinio lygio arba jau turite tam tikrą laiką mokymą, jūs tikriausiai pamatysite rezultatus po pirmojo ar dviejų mėnesių, jei mokysitės pakankamai intensyviai. Patyrusiam sportuotojui, pavyzdžiui, sportininkui ar asmeniui, kuris daugelį metų buvo mokomas, pastebimas stiprumo ar tinkamumo padidėjimas imsis suderintų pastangų per keletą mėnesių, nes organizmas jau yra labai susirūpinęs.

Kartą kartą per porą savaičių besivystančių darbų nesiruošia duoti daug pastebimų pokyčių. Jūs galite jaustis gerai, kai tik jūs tai atliksite, bet jūs neprarasite jokio svorio, įgysite raumenų apibrėžimo ar bus sveikesni. Įtraukiant tris ar penkis treniruotes per savaitę, galite pamatyti savo svorio, sveikatos būklės ir kūno išvaizdos pokyčius per pirmąjį ar du mėnesius pradedant mokymą. Šio įpročio rūšies kūrimas užima daug laiko, ypač jei anksčiau niekada nesinaudojote daugeliu pratimų. Jei laikysitės su juo ir išmokysite mankštintis kaip svarbią savo dienos dalį, pvz., Dantų valymą ar dirbti, bus lengviau laikytis.

Nors treniruotės trukmė yra svarbi, kiekvieną kartą intensyvumas trenkia ilgį. Jūs gausite geresnių rezultatų neišėję viską per 15 minučių, nei jūs būsite pasivaikščioti valandą. Norint, kad jūsų treniruotės tikrai turėtų įtakos, jie turi būti sudėtingi. Jūsų kūnas greičiausiai reaguoja į švelnią pratybas – tai turi būti sunku. Ne taip sunku, kad esate skausmas ar negalite judėti jo pabaigoje, bet pakankamai, kad esate susidėvėjęs ir nejaučiate sugeba daugiau elgtis. Užtikrinti, kad jūsų treniruotės yra reikalaujančios, padės jums pamatyti rezultatus greičiau nei tuo atveju, jei paprasčiausiai atliksite treniruotes.

Norint įsitikinti, kad jūsų kūnas ir toliau keičiasi nuo treniruočių, svarbu laikytis progresyvios perkrovos principo – didinti treniruočių pasikartojimų skaičių arba didinti treniruotės sunkumą kiekvieną kartą, kai traukiate. Progresyvi perkrova yra tai, dėl ko jūsų kūnas prisitaiko ir tobulėja, taigi, jei norėtumėte matyti nuoseklius tavo treniruočių rezultatus, būtinai pasinaudokite šia galimybe. Tačiau taip pat svarbu turėti pakankamai poilsio. Tai labai viliojanti, kai pradedate matyti rezultatus, mokydamiesi dažniau, bet jūsų organizmui reikia reguliaraus poilsio, jei jis toliau keisis. Viena ar dvi dienos per savaitę be rimto fizinio aktyvumo padės išlaikyti kūno sužalojimą ir atsipalaiduoti.

Gaukite tavo lūkesčius

Reguliarumas laimi

Eikite intensyviai

Visada tikslas aukštesnis