Kaip išdžiovinti pūslelį

“Braising” – tai mažai riebalų mėsos gabalėlių, kurių sudėtyje yra skysčio, lėtai paruoštų patiekalų. Šiaudų kepsniai ir kepsniai yra švelnūs mėsos gabalai, kurie lengvai išsiskleidžia šakute, kai virti su jūsų pasirinktu skysčiu. Prieš gurkšnodami mėsą, užkimškite natūralius cukrus, kad pridėtumėte skonio ir spalvos. Pirmiausia išpjaukite pjuvenos pjūklą, be pirmojo rudojo, suteiksime minkštą, pilką mėsos gabalėlę, kuri neturi apetiško išvaizdos.

Karštą didelę keptuvę vidutinėje karštyje su alyvuogių aliejumi. Plokštelę įpilkite į karštą indą ir dvi dienas pridekite abiejuose šonuose, kad mėsa pridėtų skonį ir spalvą. Naudokite žnyples mėsai apversti.

Išskalaukite šiaudelį po apkepimo, pabarstydami abiejų pusių druska ir pipirais ar kitą pasirinkimą. Užpilkite pakankamai vandens 1/2 colio sluoksniui ir uždenkite paną, kad pradėtumėte procesą. Kitas variantas yra pridėti skonio mėsai ir padažu, naudojant vyną, jautienos sultinį, obuolių sultys ar alų, kad mėsa išpjaustytų vietoj vandens.

Užpilkite dangtelį ant terpės, kol mėsa pasidaro nepalanki, kai ją peršvirpsite šakute. Tai užtrunka apie 1 1/2 2 valandas 3/4 colio storio kepsnys, arba iki 3 valandų, jei yra kepsnys. Padėklo dugną išvalykite silikonu arba plastikine indauja, kad pašalintumėte bet kokį karamelizavimą, kuris susikaupė ant dugno, kol supjaustytų mėsą.

Pašalinkite mėsą iš keptuvės ir padėkite ant patiekalų patiekalo. Jei reikia, naudokite likusias sultis, kad padažu.