Kaip išgydyti ar užkirsti kelią įaugusioms plaukams nuo epiliavimo

Epiliatoriai yra maži, nešiojami elektriniai plaukų šalinimo įtaisai, skirti ištraukti atskirus plaukus nuo šaknies. Kai pašalinami šie plaukai, auga įaugę plaukai. Kai jūsų plaukai auga atgal, jis gali užsikimšti tiesiai po plaukų folikulais, sukelia skausmą ir uždegimą. Galite išvengti įaugę plaukus nuo epiliavimo atlikdami keletą paprastų veiksmų prieš ir po epiliacijos.

Prieš epiliaciją praplaukite odą, siūlo “Columbia Health” tinklalapį “Eikite” Alice. Švelnus lūpas ar švelnus šveitiklis atpalaiduoja plaukus ir pašalina sausą odą bei kitas šiukšles, kurios blokuoja plaukų folikulus. Kvepėjimo metu kasdien maudymosi laikas taip pat padės, kai plaukai atsigaus.

Periodiškai nusiplaukite plaukus vietoj epiliavimo. Užtepkite storu skutimosi putomis arba geliu ir skučiuokite plauko augimo kryptimi, naudodamiesi vienpienės skustuvu. “Single-blade” skustuvai nepašalina plaukų pernelyg žemiau odos paviršiaus, teigia “Natural Solutions”.

Po epiliavimo ir po kiekvieno dušo drėkina odą. Pasirenka drėkinamąjį preparatą, pažymėtą nekomodogeniniu, tai reiškia, kad jis neuždenia jūsų porų, teigia “Columbia Health”.

Prie odos pritvirtinkite beiciklio salicilo rūgšties losjoną, kad ištrauktumėte plaukų folikulus ir pašalintumėte negyvas odos ląsteles ant odos paviršiaus. Panaudojus epiliatorių, užlašinkite ploną salicilo rūgšties plėvele ir kartkartės dozę vieną kartą per parą.

Prieš ir po epiliavimo uždėkite arbatmedžio aliejų prie odos, kad išvengtumėte infekcijų. Arbatos medžio aliejus yra natūralus antiseptikas, kuris yra priešgrybelinis ir antibakterinis, praneša “CNN Health”.