Kaip įveikti nerimą paleidžiant

Pratimai yra vienas iš efektyviausių būdų, kaip pagerinti sveikatą ir sumažinti stresą. Tačiau, kai treniruotė atsiranda pratimai, gali treniruotis jūsų treniruotės. Visų lygių lenktynininkai tam tikru metu susiduria su nerimo, ar lenktynėse ar reguliariuose važiavimuose. Nors šiek tiek nerimo gali padėti pasiekti efektyvumą, per daug sumažėja našumas, todėl galite visiškai nebeveikti. Supratimas, kaip įveikti nerimą, gali padėti jums džiaugtis dar daugiau ir padidinti pratimų naudą.

Pirmasis žingsnis – įsitikinti, kad jūsų fiziniai ir psichiniai jausmai yra susiję su nerimu, o ne kažkuo kitu. Tai gali būti paini, nes paleidimas sukelia daugybę fizinių simptomų, tokių kaip kvėpavimas ir fizinis stresas, kuriuos galima supainioti su nerimu. Kiekvieno nerimo jausmai skiriasi, tačiau yra keletas bendrų simptomų, kuriuos galite ieškoti. Tai apima, be kita ko, krūtinės skausmą ir sandarumą, galvos svaigimą, kūno temperatūros pokyčius, širdies raumenis ir raumenų spazmus. Jūs taip pat gali turėti minčių apie baimę, paniką, padidėjusią sąmoningumą ar sąmoningumą. Susipažinimas su simptomais yra pirmas žingsnis įveikti juos.

Nustačius, kad tai, ką jaučiate, yra nerimas, kitas žingsnis – taikyti metodus, padedančius sumažinti simptomus. Pirma, kvėpuoti. Kai kūnas yra įtemptas, tai yra pirmasis pamirštas elementas. Gilus kvėpavimas padeda atsipalaiduoti kūnui ir sumažina tam tikrą įtampą ir įtampą.

Kai pritaikysite fizinį nerimo ir kvėpavimo mažinimo būdą, galėsite taikyti keletą psichinių metodų, kurie padės sumažinti stresą. Tai gali būti atliekama vienu metu su giliu kvėpavimu ar po viena kita bet kokia tvarka. Vienas iš būdų psichiškai mažinti nerimą – sukurti raginimus – žodžius ar frazes, primenančias, ko jūs norite galvoti, kai esate kietajame ar streso taške savo paleidimo metu. Daugelis elito sportininkų naudoja šį metodą, kai susiduria su iššūkiais lenktynėse. Žvelgiant į žodį, pavyzdžiui, “stiprumas”, kai įjungiate kalną, galite padėti įveikti kalno nerimą, o tokia paprasta frazė, kaip “aš galiu tai padaryti”, suteiks jums daugiau pasitikėjimo ir sumažins nerimą, susijusią su našumu. Jei jaučiate nerimo jausmus, galite naudoti ir konkretų intervencijos žodį, pvz., “STOP!” Nutraukti neigiamus minčių modelius.

Jūs taip pat galite sumažinti nerimo būklę, kai neveikia naudodami vizualizavimo metodus. Savo protu išreikškite, repetuokite ir vizualiai atlikite savo reguliarius darbus, įsivaizduodami, kas atsitiks, kai atsiras nerimas, taip pat parodysite nerimą keliančius eigos ir tai, ką jie jaučia. Naudokite paleisti, kurį atliekate dažnai, ir nutildykite. Vizualizacija yra ne tik mintis apie jūsų paleidimą. Tai apima kiekvieno fizinio ir psichinio aspekto eigą ir vizualizacijos metu naudojasi visais jūsų jausmais. Jei norėsite padėti treneriui ar psichologui, galite padidinti savo sugebėjimą vizualizuoti ir tobulinti šią sritį.

Stenkitės nepakenkti sau, kad įveiktumėte nerimą. Kuo daugiau spaudimo patirsite, tuo labiau sukursite nerimą. Jei atsiranda nerimas ir blogai dirbate, manau, kad tai yra teigiamas. Tai puikus būdas apmąstyti ir galvoti apie tai, ką galite padaryti kitą kartą, kad galėtumėte geriau dirbti, kad sumažintumėte nerimą.