Kaip kepti krevetes alaus

Virtos krevetės alaus gamyboje yra gana paplitę, ypač dėl to, kad alaus aromatas gali pagerinti natūralų krevečių skonį ir mėsą išdžiūti gaminant. Nors jūs galite gauti panašų rezultatą, marinuojant krevetes alus per naktį, o po to supjaustyti krevetes, vynuogių išvirimas alumi yra greitesnis būdas, jei neturite laiko marinuoti krevetes. Indai, pagaminti iš alaus virtų krevečių, turi būti patiekiami su tokio paties alaus buteliais, kad būtų išvengta konkuruojančių skonių.

Praplaukite krevetes šaltu, švariu vandeniu.

Nulupkite krevetes, pirmiausia pašalinkite galvutės sekciją, palikite uodegą nepažeista.

Pašalinkite virškinamąjį traktą iš kiekvienos krevetės nugaros su aštriu kirpimo peiliu, pašalindami traktatus, kaip jūs einate.

Dar kartą praplaukite krevetes į žarną po šaltu tekančiu vandeniu, kol juos išdžiovinsite popieriniais rankšluosčiais.

Įpilkite alaus į didelį sandėliavimą arba puodą su tvirtu viršumi ir pridėti česnaką, druską ir juodųjų pipirų. Uždenkite dubenėlį ar puodą ir pripilkite mišinį aukštoje temperatūroje.

Į krepšelį ar keptuvę įpilkite krevečių ir virkite juos keturias-penkias minutes arba kol jie pasidaro ryškiai rausvos spalvos.

Iš karto pašalinkite krevetes iš verdančio skysčio su plyšine šaukšteliu ir perkelkite į šildomą patiekalą ar dubenį.

Padažykite krevetės su pjaustytais šviežiais plokščiomis petražolėmis ir padėkite jiems šiek tiek ištirpinto sviesto ir citrinų plekšnių.