Kaip kepti salierą

Salierai yra traškūs daržovės, kuriose yra vitaminų A ir C. Kalcio taip pat yra salieruose. Tai yra toje pačioje šeimoje, kaip morkos, ir ją galima įsigyti bet kuriuo metų laiku. Išauginta daug įvairių rūšių salierų, tačiau populiariausias yra “Pascal” salieras. Salierai gali būti maloni žaliavos ar virti. Vienas iš būdų paruošti salierą – jį iškepti orkaitėje. Renkantis salierą, ieškokite net spalvos saliero ir nepriimkite gluosnių salierų. Taip pat patikrinkite lapus, kad įsitikintumėte, jog jie žalia.

Krosnelę nustatykite iki 350 laipsnių, kad iš anksto pašildytumėte.

Atskirkite saliero stiebelius ir nuplaukite šaltu tekančiu vandeniu.

Valykite stiebelius sausu popieriniu rankšluosčiu.

Nuimkite strėlės iš saliero stiebelių, priverčiant jūsų mažojo peilio kraštą pagal salierų stygas ir užfiksuoti jas tarp peilio ir nykščio padėklo. Su tvirtu rankena, traukite peilį ir salierų stygų galą į save. Nenutraukite traukimo, kol nepasieksite kiekvienos eilutės pabaigos ir visiškai ją pašalinsite. Įsitikinkite, kad naudojate visas salierų stygas, todėl jūsų kepta salierai yra lengva kramtyti.

Įdėkite kiekvieną salierą ant pjovimo lentos. Iškirpkite stiebelius į 2 colių gabaliukus.

Įdėkite salierų gabaliukus į didelę indą kartu su 1/4 puodelio vandens.

Vandenį įpilkite, tada sumažinkite šilumą, uždenkite indą ir paruoškite salierą apie 11 minučių.

Įpilkite salierą ir vandenį į žarijų, kad nutekėtų vanduo.

Į salierą įpilkite salierą ir pridėkite grybų sriuba. Nepilkite vandens į sriubą. Maišykite su dideliu šaukštu, kad sujungtumėte ingredientus.

Įdėkite salierą į orkaitę, kad keptų 30 minučių. Neuždenkite saliero.

Po 30 minučių pabarstykite Prancūzijos keptuosius svogūnų žiedus salierų viršaus, o tada pradėkite salierą kepti orkaitėje dar keletą 10 minučių.