Kaip laikyti kojas degti, važiuojant dviračiu

Dviračiai keliuose, kalnuose ar stacionariuose dviračiuose užtikrina širdies ir kraujagyslių aktyvumą. Jūs padidinate savo širdies ritmą, degina riebalus ir sustiprina pilvo, galakto ir kojų raumenis. Tačiau dviračiu taip pat gali atsirasti kojų deginimas, raumenų nuovargis. Jūs greitai prarasite jėgą ir koordinavimą, o treniruotės metu ir po jo gali pajusti gilų skausmą ar deginimą. Naudokite keletą būdų, kad ciklo metu treniruotės vengtų raumenų uždegimo. Jei per dviračiu patiriamas gilus skausmas ar raumenų deformacija, pasitarkite su gydytoju.

Praleiskite iki 15 minučių šviesos aerobinį aktyvumą, kuris palaipsniui padidins jūsų širdies ritmą, prieš pradedant važiavimo dviračiu režimą. Vaikščiokite, eikite į vietą arba važiuokite nedideliu tempu.

Praleiskite pirmąsias penkis iki 10 minučių važiavimo, lėtai didindami savo tempą. Pradedantiesiems, žmonėms, atsigavusiems nuo sužalojimo, ir žmonėms, kurie pirmąjį dalyką renkasi ryte, ypač naudinga ilgai užsidegti, prieš pradedant intensyvų dviračių treniruotę.

Važiuokite greitai 30 sekundžių, tada lėtai atsigaivinkite iki vienos minutės. Pakartokite šį ciklą kas penkias minutes, atlikdami greitą, tačiau nuolatinį greitį tarpą.

Keisk savo maršrutą. Jei greitaeigio važiavimo ant lygiu keliu dirgina kojų raumenys, pereikite į kalvotą kelią ar vieną pastovią klasę, kuri leidžia važiuoti lėčiau, bet vis dar jaučiatės iššūkis.

Sustokite važiuoti dviračiu, kad galėtum susitvarkyti su kojomis. Jei norite, kad jūsų širdies susitraukimų dažnis padidėtų ilgiau, prieš pradėdami aušinti praplėskite tam tikrą kūno jogą. Veiksmingiausias būdas sustabdyti kojų deginimą važiuojant dviračiu – sutrumpinti treniruotę.