Kaip mėsa nudegti į indą

“Crock-Pots” turi reputaciją kaip virimo indą, kurį galite palikti ir pamiršti. Kai grįšite, mėsa turi būti virta ir pasiūti. Bet net “Crock-Pot” gali paversti mėsos gabalą į sausą, kietą, unappetizingą maistą. Mažoji virimas yra sveikas gaminimo būdas, nes nėra reikalo aliejaus, ir jis sugriauna kietą raumenų skaidulą, kad pasidarytų mėsa. Užtikrinant, kad mėsa nebūtų perviršio, reikia suvokti, kaip tinkamai užpildyti “Crock-Pot”, žinant, kiek laiko reikia mėsos, ir stebėti mėsos temperatūrą.

Visiškai ištirpinkite mėsą, prieš tai įdėkite ją į “Crock-Pot”.

Užpildykite lėtą viryklę nuo pusės iki trijų ketvirtadalių, kad mėsos virėjai tinkamai atsižvelgtų į rekomenduojamą kepimo laiką.

Kepkite mėsą tik tuo metu, kai rekomenduojama. Vykdykite savo receptą arba naudokitės šiomis rekomendacijomis: virkite 6-7 kilogramų kiaulienos kepsnį mažai devyni su puse valandos arba aukščiausią septynias su puse valandos. Virkite 6 svarus viščiuko mažu septynios su puse valandos arba šešios valandos ir 15 minučių aukščio. Virkite 3- 4 svarai keptuvę 8 valandas mažai arba 5 valandas ir 45 minutes aukštyn.

Įjunkite mėsos termometrą į storiausią mėsos dalį, kad galėtumėte stebėti kepimo temperatūrą. Kuko mėsą tik tol, kol termometras užregistruos 165 laipsnių Fahrenheitą naminiams paukščiams ir 145 laipsnius jautienos, kiaulienos ir ėrienos kepsnių, kepsnių ir kepsnių.