Kaip numesti svorio aplink juosmenį ir išlaikyti savo klubus ir užpakalis

Papildomas svoris liemens srityje kenkia jūsų sveikatai, nes yra arti pagrindinių organų. Liekant šį svorį išlaikant savo klubus ir užpakalis truputį tiksliai. Pratimai vaidina svarbų vaidmenį, tačiau jūs taip pat turite padaryti keletą patobulinimų savo dietai. Šio dvipusio požiūrio veiksmingumas labai priklausys nuo jūsų pasiryžimo aukoti aukas ir drausmės lygį. Atkreipkite dėmesį, kad taškų sumažinimas nėra įmanomas.

Sumažinkite savo paros dozę, kad sumažintumėte svorį. Stebėkite savo dabartinę suvartojamą kiekį penkias dienas, pridėkite bendras sumas ir padalykite į penkis, kad gautumėte apytikrį dabartinės dienos dozės įvertinimą. Sumažinkite šią vertę iki 500. Tai sumažins svorio sumažėjimą per savaitę jūsų liemenyje ir visą likusį jūsų kūno svorį.

Visą dieną valgykite sveiką maistą ir keletą valgių. Dažnai jūsų organizmas maitina jūsų metabolizmą ir patenkins badą. Pirmą kartą valgydami maistą valgykite pirmą kartą ir po to valgykite kas 2 – 3 valandas. Remtis šiais maitinimais aplink sveikuosius maisto produktus, tokius kaip vaisiai, daržovės, sveiki grūdai, pupelės, liesa mėsa, žuvis ir mažai riebalų pieno produktai. Visiškai kvietinė pita su mažai riebiu sūriu, salotomis ir pomidorais yra greitas, sveikas maistas.

Burn riebalus juosmens ir per visą savo kūno su sprinto. “Sprint” treniruotės nudegina daug kalorijų, skatina jūsų medžiagų apykaitą ir stipriai veikia jūsų raumenis, kad juos būtų galima tonizuoti ir apibrėžti. Pradėkite savo treniruotes su lengvu penkių minučių šilto judesiu, kad lėtai padidintumėte pagrindinę kūno temperatūrą. “Sprint” taip pat greitai, kaip galite 20 sekundžių, tada vėl 40. Dar vienas sprintas ir pakartokite šią seka 12-15 kartų. Baigti šviesos penkių minučių atvėsti ir treniruotis tris dienas per savaitę per eilines dienas.

Atlikite svorio treniruotes savo klubams ir užpakalis, kad išmugtumėte raumenis. Ar pratybas, pavyzdžiui, pritūpimus, lunges, stepups, sėdimosios gulbės pagrobimą ir stovintį kabelinės lanko pagrobimą. Naudokite tokį sunkų svorį galite atlikti tik aštuonias-dvylika kartų. Keturių ar penkių rinkinių tikslas susiformuoti tris dienas per savaitę ne cardio dienų. Turėkite hantelius savo šonuose, pritraukdami sėdynes, lunges ir pakilimus, reguliuokite sėdimojo pagrobimo ir kabelių įrenginio svorius, stumdami kaištį į svorio kaminą. Norėdami gauti geriausius rezultatus, būtinai naudokite tinkamą formą savo pratimais. Dėl pritūpimų laikykitės savo kojomis dėl pečių pločio ir laikykite hantelius prie šonų. Laikykitės tavo absės ir nugaros tiesiai, kai sulenksite kelius ir nuleiskite kūną. Pasukite atgal, kai tai atliekate, ir sustokite, kai jūsų šlaunys lygiagrečios grindims. Pakelkite atgal į viršų ir pakartokite.

Naudokite savo liemens plotą, kad jis būtų tamsus ir storas, kai prarasite svorį. Ar pratybas, kurios nukreiptos į visas juosmens vietas, pavyzdžiui, pakabinamas kelio pakėlimas, sukimo traukimas, šoninės lentos pakėlimas, supermans ir v-ups. Atlikite 15-20 kartų, atlikite 3 ar 4 rinkinius ir atlikite 3 ar 4 dienas per savaitę. Atkreipkite dėmesį į savo techniką. Svarbu, kad jūs išspausite savo ABS absurdiškai į pratimą viduryje. V-ups, atsigulkite ant grindų, o rankos išsikišusios už galvos ir kojų. Pakelkite rankas ir kojas ore ir perkelkite rankas į kojas. Balansas ant užpakalio už visą sekundę, palietus rankas pirštais. Paspauskite savo abs stipriai, tada lėtai nusileisk žemyn ir pakartokite.