Kaip nuplauti plokščią skrandį valant

Valymas gali padėti jums skleisti plokštesnį skrandį. Tačiau tai nebus lengva, o vien tik valymas tikriausiai nepasieks jūsų ilgalaikių svorio mažinimo tikslų. Geras valymas gali pakenkti jūsų kūną optimaliam riebalų deginimui, kad pradėtumėte sklandžiančią dietą. Suvalkykite išvalymą pasninku, fiziniais pratimais ir protingu valgymo planu, be to, žiūrėsite į plokščią skrandį.

Įsigykite valymo produktą, kuris tinka jūsų gyvenimo būdui. Daugelis tokių produktų yra jūsų vietiniame sveikatos mažmenininke. Valymo produktai yra rinkiniai, kuriuose paprastai yra vaistažolių, skirtų detoksikuoti kūną ir pluoštus, kad juos pašalintų. Valymo programos paprastai trunka nuo 7 iki 30 dienų. Būtinai pasirenkate švelnų dalyką ir būkite arti tualeto, kol esate valantis.

Eikite greitai nuo 1 iki 3 dienų. Pasak “Pasimatymo stebuklo”, pasninkavimas leidžia organizmui išvalyti save iš vidaus. Jūs neturite mirti nuo bado, kad gautumėte daug pasninko naudos. Pasak Paulo C. Braggo, vaisiai, daržovės ir riešutai labai nedaug streso virškinimo sistemoje, todėl organizmas gali būti tinkamai išvalytas. Jei pasirinksite greitai, gerkite obuolių sidro acto gėrimą tris ar penkis kartus per dieną kovai su badu ir detoksikacijos. Sumaišykite 2 šaukštus Braggo obuolių sidro acto, 1 šaukštai natūralaus medaus ir 8 oz. Distiliuoto vandens.

Valgykite penkis ar šešis mažesnius patiekalus per dieną. Pagal “Abs Diet”, ši dietos strategija padidina jūsų medžiagų apykaitos greitį, taigi jūs sunedzinate daugiau riebalų ir mažiau laikosi. Kiekvieną valgį įtraukite liesų šalutinių baltymų, mažai glikemijos angliavandenių ir vaisių bei daržovių, taip pat sveikų riebalų. Šie maistinių medžiagų tankūs maisto produktai ne tik valo mūsų kūnus, bet ir leidžia manyti, kad mes valgome daugiau, mažiau kalorijų nei nesveikos alternatyvos.

Ar širdies ir kraujagyslių uždegimas tuščiu skrandžio pirmą kartą ryte. Prakaitavimas yra vienas iš mūsų kūno metodų pašalinti toksinus. Be to, kad puikiai tinka širdies sveikatai, kardio treniruotės degina kalorijas, kad padėtų sugriežtinti vidurinį skyrių. Išbandykite 30-60 minučių mažo intensyvumo širdies per dieną. Mažas intensyvumas nudegina daugiau kūno riebalų, teigia “Muscle Nerd” Jeff Anderson. Nepamirškite, kad kardio yra kaupiasi, todėl galite laisvai paskleisti savo pratimą per keletą mažesnių sesijų per dieną.

Atlikite atsparumo treniravimą kas 48 valandas. Pasak “The Abs Diet”, atsparumo treniruotės siekia pilvo riebalų ir sukelia riebalų deginimą iki 48 valandų po kiekvieno treniruotės. Remiantis raumenų pažeidimu, kurį sukelia net vidutinio sunkumo atsparumo ugdymas, reikia daug papildomų kalorijų. Daugumai žmonių tris dienas per savaitę turėtų pakakti, bet galite laisvai pakilti iki 5 ar 6 dienų pagal savo asmeninius fitneso tikslus. Mūsų raumenys nuolat degina kalorijas, net ir ramybėje, todėl racionaliai sukurti raumenis, kaip skrandžio plovimo ir valymo dietos dalį.