Kaip nusipirkti rašalo rankomis

Tam tikru momentu visi laikė nutekėjusią rašiklį ir savo rankose nusipraido rašalo rašalu. Jūs galite daugiausiai ar viską lengvai pašalinti namuose, nepriklausomai nuo švirkštimo priemonės tipo. Lošimo tušą, fontaną ir net nuolatinį žymeklį galima lengvai pašalinti. Jei jūsų rankos vis dar nudažys mažą kiekį, ji nusilps ir taps jūsų odos sluoksniais – jis tik nudažys atokiausius odos sluoksnius. Jei ant odos yra rašalo, jūsų sveikatai nėra jokio pavojaus.

Supilkite alkoholį į popierinį rankšluostį. Tvirtai įmirkykite rašalą ant rankų su prisotinto popieriaus rankšluosčiu. Tai pašalins didelę rašalo dalį.

Plaukite rankas su pemzos turinčiu muilu, tokiu kaip Lavos muilas. Šis muilas veiksmingas valant aliejų, riebalus ir rašalą iš odos. Jame yra pemzos, grubios ugnikalnio uolos, kuri veikia kaip šveitiklis. Galite nusipirkti tokio tipo muilu parduotuvėse ir didmeninėse parduotuvėse.

Pakartokite 1 žingsnį, jei ant rankų vis dar rašote. Alkoholis yra naudojamas medicinos įstaigose, kad pašalintų chirurginius rašalo ženklus ir juostos likučius iš odos.

Tepkite rankų losjoną rankomis, kad išvengtumėte odos nudegimo ir sausos odos. Oda yra pirmasis gynybos nuo kenksmingų mikrobų barjeras.