Kaip nustatyti ausies skausmą

Ausų skausmai turi daugelį priežasčių, beveik visi jie yra skausmingi pacientui. Gali būti aštrių, nudegimų skausmai ar nuobodus skausmas, besitęsiantis į galvos ir sinusus. Ausų skausmai gali būti patyrę vienoje ar abejose ausyse, kartais gali išsivystyti į lėtinę būklę ir gali būti sukeltos infekcijos, svetimkūnio, vabzdžio, kuris patenka į ausį, vaško susidarymo ir didelio aukščio ar oro slėgio pokyčio. Skausmingi earache turi gydyti, neatsižvelgiant į priežastis išvengti ilgalaikio klausos praradimo ir gilesnių, lėtinių ligų atsiradimo.

Paimkite dekongestantą, siūlo “Family Doctor.org”, jei jaučiatės spaudimas ir užgulimas sinusuose kartu su ausų skausmu. Kartais dekongestantas slopina ausų kanalą, net jei neturite sinusinės infekcijos. Pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku, apie kurį reikia vartoti, ir rekomenduojamą dozę, reikalingą jūsų būklei. Švelnus odos poveikis gali būti padidėjęs kraujo spaudimas ir širdies susitraukimų dažnis, taip pat nemiga, nervingumas ir nerimas. Jei pasireiškė koks nors iš šių simptomų, kreipkitės į gydytoją ir nutraukite vartojimą.

Padaryti eardrops iš ekologiško obuolių sidro acto arba ACV, rekomenduoja dr. Theodore A. Baroody savo knygoje “Alkalinize or Die”. ACV puikiai tinka uždegimo gydymui. Krosnies temperatūrą kepkite mikrobangų krosnelėje arba viryklėje. Pirmiausia prieš pradėdami ausį išbandyti savo riešo vidų. Nukirkite kelis lašus į ausį ir uždėkite medvilnės gabalėlį. Actas taip pat gali būti naudojamas, įmirkęs medvilnės tamponą į šiltą skystį ir švelniai nupiešdamas išorinio ausies kanalo vidų. Neišmeskite šluoste į ausį. Būtinai naudokite tik ekologišką actą.

Naudojant vandenilio peroksidą ausyje, norint atleisti nuo ausies, rekomenduoja Jethro Kloss savo knygoje “Atgal į Edeną”. Įdėkite 2-3 lašus į ausį, gulėdami su nukentėjusia ausies aukštyn. Palikite šią poziciją maždaug 10 minučių ir turėtumėte patirti reljefą.

Kramtykite gumos dėžutę. Tai yra puikus triukas, skirtas sumažinti eustachium tubes, kai skrendama lėktuvu, bet taip pat atleidžia nuotaiką, kai prabudau nakties viduryje, jaučiant tokį patį spaudimą. Kramtomoji raumenų veikla atpalaiduoja spaudimą. Negalima kramtyti gumos, miegant lovoje, ir nepamirškite, kad prieš tai miegodami ją išstumsite.

Laikykite nosį. Jei ausų skausmas yra lėktuvo aukštyje virš plaukio rezultatas, Amerikos akademija otorinergologijos / galvos ir kaklo chirurgijos siūlo susiraukšlėti nosį. “Paimkite oro kvapą ir tada, naudodamiesi skruosto ir gerklės raumenimis, priveržkite orą į nosies užpakalinę pusę, tarsi bandytumėte nuplėšti pirštus nuo nosies pabaigos. Popas pasakys jums, kai jūs išlyginsite slėgį ausies viduje ir išorėje. “Būkite labai atsargūs, kai” pučia “nepakeliant pernelyg didelio spaudimo ant ertmės, nes jie gali plyšti.

Kaip nustatyti ausies skausmą