Kaip pabūti, bijodamas susitikti su naujais žmonėmis

Užkariaujama baimė susitikti su naujais žmonėmis gali atverti jums naujų galimybių ir gyvenimo patirties. Sąveika su nepažįstamais žmonėmis yra būtina norint sėkmingai dirbti, plėtoti prasmingus santykius ir sėkmingai dirbti kasdieniame gyvenime. Jei esate drovus, intravertas ar kenčiate nuo socialinio nerimo, tikriausiai patiria daugybę streso dėl šių normalių sąveikų. Kantrybė ir praktika gali padėti jums sumažinti šią baimę.

Pradėti lėtai

Nesitikėkite, kad baimės susitikti su naujais žmonėmis per naktį bus užkariaujama. Pradėkite užginčyti save imtis mažų žingsnių link socialinės. Sukurkite tikslą, pvz., Šypsokitės netikėtojoje kasoje, kad galėtumėte dirbti kelias savaites. Kai tapsite patenkintas savo mažais tikslais, galėsite pereiti prie didesnių tikslų. Proceso sulaužymas į mažus žingsnius sumažins jūsų baimę ir padės pasiekti tikslus. Proceso metu jums tikriausiai pasireikšti kai kurie dalykai, kuriuos bijote, pvz., Atmesti ar išjuokti. Tačiau ši patirtis gali padėti suprasti, kad jūsų baimės nėra tokios siaubingos, kaip ir jūs.

Stenkitės sumažinti savo nerimą

Tik mintis apie svetimą susitikimą gali sukelti nerimo simptomus, tokius kaip greitas širdies plakimas ir prakaitavimas, jei kenčia nuo drovumo ar socialinio nerimo. Svarbi dalis, su kuria susiduria jūsų baimės, – sumažinti bendrą nerimo lygį. Stenkitės sumažinti stresą visose jūsų gyvenimo srityse. Praktikos joga, meditacija, pratybos ar bet kokia kita veikla, kuri gali padėti nerimo. Kiekvieną dieną planuosite bent 30 minučių, kad galėtumėte dirbti ramiau ir centre. Daugelis specialistų rekomenduoja naudoti vizualizaciją, kad užkariautų baimę. Pasak “Calm Clinic” interneto svetainės, jūs galite praktiškai atlikti vizualizavimo pratimus atpalaiduojant patogioje vietoje ir aktyviai gilintį kvėpavimą, kol būsite visiškai atsipalaidavę. Tada pradedate vizualizuoti save kalbėdami su svetimais ir toliau dirbti giliai kvėpuoti, kad atsipalaiduotumėte. Praėjus tam tikram laikui, pamatysite, kad jūsų nerimo simptomai bus sumažinti, kai iš tiesų bendraujate su nauju žmogumi.

Atsiminkite savo mintis

Neigiamos mintys dažnai yra silpninančios veiksnys žmonėms, turintiems socialinį nerimą. Šios mintys gali paralyžiuoti jus, nes jūs jaučiatės nepakankamai, nepasiruošę ar piktnaudžiaujama. Nepagrįstų minčių pakeitimas, pvz., “Žmonės manys, kad esu keista, jei aš kalbėsiu su jais”, “žmonės galės pasikalbėti su manimi”, padės jums surinkti drąsos, kad galėtumėte susipažinti su naujais žmonėmis. Daugybė tyrimų nustatė, kad kognityvinis elgesio gydymas, apimantis neigiamą mąstymą, yra sėkmingas gydant žmones, turinčius socialinio nerimo. 2013 m. Spalio mėn. Paskelbtame tyrime “Kognityvinė terapija ir moksliniai tyrimai” ištyrėme 606 sociologinio nerimo subjektus ir nustatė, kad tie, kurie dirbo pertvarkydami savo mąstymą, jautėsi labiau kontroliuojami socialinėse situacijose ir sugebėjo kreiptis į naujus žmones.

Būk pasiruošęs

Vienas iš didžiausių susirūpinimų dėl susitikimo su naujais žmonėmis gali būti nežinojimas, ką jiems pasakyti ar nepatogius pokalbius. Paruoškite save pokalbio temomis, kurias galite naudoti, jei nežinote, ką pasakyti, kai susitinkate su nauju žmogumi arba kada susidursite su nepatogu tyla. Padarykite sąrašą dalykų, kuriuos jūsų draugai, atrodo, gali pasimėgauti jums kalbėti. Susipažinkite su naujausiais įvykiais, sportu ar naujomis žiniomis, kurias galite naudoti norėdami sugriauti ledą kalbėdami su svetimu. Jei jaučiate pasirengimą, jausitės mažiau nervu dėl pokalbio su nauju asmeniu.