Kaip padaryti ir užšaldyti naminių spagečių padažą

Net pradedantiesiems virėjai dažnai stebisi, kaip lengva padaryti naminius makaronų padažus, kurie yra kur kas labiau kvapnūs nei jarred variantai. Spagečių padažas gerai užsikrauna, todėl didelę partiją užšaldykite ir visada turėsite skanų padažą, kad galėtumėte greitai ir sveiką maistą. Norėdami šildyti užšaldytą padažą, tiesiog įdėkite jį į mažą ar vidutinį karštą puodą ir leiskite jam šilti, kartais maišant, kad nebūtų lipti.

Alyvuogių aliejus įkaitinamas į sunkų puodą vidutiniu ir dideliu šilumos kiekiu ir alyvuogių aliejuje. Kai aliejus yra karštas, įpilkite svogūnų ir česnako ir šildykite mišinį, kol svogūnai bus perkaitūs, kartais maišant.

Į morką įpilkite morkas, salierus, druską ir pipirus ir kepkite mišinį maždaug 10 minučių arba kol daržovės bus suminkštintos.

Supilkite pomidorus į puodą, pridėkite raudonųjų pipirų dribsnių ir lauro lapų. Sumažinkite šilumą “Žemai” ir palikite padažą virti ir susilyginti apie vieną valandą.

Pašalinkite lauro lapus iš padažo ir išmeskite juos. Išmaišykite šviežią baziliką į padažą ir palikite jį 5-10 minučių.

Nuimkite puodą nuo karščio ir palikite padažą vėsioje vietoje. Nuo 2 iki 3 puodelio pakelkite į šaldiklių maišus ar saugyklas, saugomas šaldytuve, ir sandariai uždarykite maišus ar konteinerius prieš jas užšaldant.