Kaip padaryti mažai kalorijų cezario salotas

Caesaro salotos yra viena iš populiariausių salotų, 1900 m. Pradžioje išrastų Italijos, kuri valdė restoraną iš Tijuanos, Caesar Cardini. Pradiniame recepte yra žali kiaušiniai, alyvuogių aliejus ir česnakų aliejus, kuris gali būti šiek tiek tiems, kurie žiūri savo svorį. Tačiau nuo jo išradimo pagamintos kelios “Cezario” salotos “išpjaustytos”, įskaitant mažai riebalų turinčias. Kiaušinius ir aliejus pakeičia mažiau riebalų turinčių ingredientų, nepakenkiant per daug originalaus skonio.

Išskalaukite romėnų salotų galvutes šaltu vandeniu ir pašalinkite kumpį pjaudami kelis colius iš apačios arba kai salotos lapai pradeda pasukti baltai. Atskirkite lapus į trijų ar keturių kuolių ir per vidurį išilgai plyškite per vidurį, tada padarykite 2 colių vertikalius pjūvius palei lapų ilgį. Laikykite supjaustytus gabalus į dubenėlį šaldytuve, kol jie bus paruošti naudoti.

Sumaišykite visas kitas sudedamąsias dalis dubenyje su švilpimu, kol visi jie sumaišomi tolygiai ir suformuos sklandų padažu. Uždenkite ir laikykite šaldytuve, kad atvėsintumėte bent dvi valandas. Jei norite, padažas gali būti perkeltas į kitą talpyklą.

Sumaišykite salotas ir padažas su kedrų porą švarioje dubenyje, kol salotos bus vienodai padengtos. Jei norite, pridėkite skrebučių ir šviežesnio tarkuoto Parmigiano Reggiano. Suteikia aštuoni, bet gali būti padvigubintas.