Kaip padaryti medvilnės drabužius ilgiau

Medvilniniai turėklai yra marškinėliai su gaubtu. Kartais jie prisisegina, kartais jie traukia. Bet kuriuo atveju, jie yra vienas iš labiausiai patogių, jaukių drabužių, kuriuos galite dėvėti šaltu oru. Kai kurie hoodies leidžia išreikšti savo individualų stilių logotipais, aplikacijomis ar ekranais. Medvilnė – tai mažai palaikomas pluoštas, nereikia labai rūpintis, kad jis atrodytų puikiai. Tačiau jūsų medvilnės kailio plovimas ir džiovinimas tinkamai gali pratęsti metų gyvenimą.

Prieš skalbdami, dėvėkite savo kaukę kuo daugiau kartų. Palaikykite po kiekvieno dėvėjimo, kad nebūtų purvinas ant grindų. Kadangi jūs greičiausiai dėvinsite marškinius, esančius po tatuiruotėmis, nebūtina plauti taip dažnai, kaip drabužius, kurie tiesiogiai liečiasi su jūsų oda.

Švelniu ciklu nuplaukite kaukes šaltame vandenyje, naudodami spalvinį konservuojantį skalbinių ploviklį. Jei pamalote drabužius su kitais drabužiais, įdėkite jį į apatinio trikotažo maišą, kad apsaugotumėte jį nuo papildomo dėvėjimosi, kurį sukelia trintis su kitais drabužiais.

Prieš nuplaukant pasukite savo drabužius iš vidaus, ypač jei juose yra ekrano spausdinimas arba aplikacija priekyje. Jei dangtelis yra užtrauktukas, užsukite jį pirmiausia.

Pakabinti savo drabužius išdžiovinti, o ne supilti į džiovyklą. Tai ne tik padeda tai ilgiau, bet taip pat gali trukdyti mažėti.

Šiltu oru laikykite savo kostiumus vėsioje, sausoje, tamsioje vietoje. Prieš laikant jį nuplaukite ir išdžiovinkite. Naudokite drabužių maišelį papildomai apsaugai.