Kaip padaryti molding šokoladą su kakavos milteliais

Sukūrę savo moldingo šokoladą iš kakavos galios, galite kontroliuoti ingredientus ir lengvai pritaikyti mitybą. Kakavos pupelės yra iš kakavos medžio vaisių ir jose yra apie 54 proc. Riebalų, 11 proc. Baltymų ir 31 proc. Angliavandenių. Kakavos pupelė yra fermentuota, paskui skrudinta ir malta, 2 g pluošto patiekiama į šaukštą. Kai ruošiate šokoladą, vietoj cukranendrių cukraus naudokite granuliuoto cukraus pakaitalą, kad sumažintumėte kalorijų kiekį. Viskas, ką galite sukurti iš molio, galite pagaminti iš moldingo šokolado, kuris suteikia jums galimybę pritaikyti desertus.

Ištirpinkite 1 puodelį sviesto mikrobangų krosnelėje didelėje maišymo dubenėlėje. Pridėkite 3 puodelius miltelių kakavos ir 1 1/8 puodelių cukraus į lydytą sviestą.

Maišykite ingredientus, kol cukrus ištirps ir šokoladas tampa lygus. Tai sudaro apie 16 uncijų. Pusiau šokolado.

Išskirkite keksine keptuvę su folijos keksiukų įdėklu. Lengvai purškite įdėklus nonstick virimo purkštuvu.

Supilkite pusiau šokoladą į keptuką, užpildydami kiekvieną padėkliuką iki pusės su išlydytu šokoladu. Padėkite indą šaldytuve, kol šokoladas sukietės.

Iš šaldytuvo išimkite šokoladą. Ištraukite įdėklus iš šokolado ir padėkite šokoladą į didelį stiklinį maišytuvą.

Šokoladą ištirpinkite mikrobangų krosnele vidutine galia, dažnai maišydami, kad galėtumėte ištirpti ir išlaikyti jį sklandžiai. Ištirpinkite šokolado temperatūrą su saldainių termometru, kai jis ištirps. Stebėkite šokolado temperatūrą, kol ji pasiekia 91 laipsnių.

Užpilkite 1/2 puodelio lengvo kukurūzų sirupo į ištirptą šokoladą, kai jis pasiekia 91 laipsnių. Sumaišykite kukurūzų sirupą ir ištirpintą šokoladą kartu su gumos mentele, nugręžkite stiklo dubenėlio šonus ir apačią, kol gerai sumaišysite.

Supilkite šokoladą ant granito arba marmuro pjovimo lentos arba ant švaraus, kieto stalviršio. Šokoladą sumaišykite pirštais, plastikine stende ar tešlos surinktuvu, kol šokoladas tampa lygus ir blizgus.

Užvyniokite liejimo šokoladą į plastikinę plėvelę, įsitikinkite, kad ją uždengiate sandariai. Įvyniuotas liejimo šokoladas sandariai uždarytoje talpyklėje arba laikymo maišelyje.