Kaip padidinti natūralų dopamino kiekį?

Dopaminas yra smegenyse esantis neurotransmiteris, kuris stimuliuoja laimę ir įtampą ir gali pagerinti jūsų bendrą pasitenkinimą. Dopaminas yra cheminė medžiaga smegenyse, kurią sukelia keli narkotikai, įskaitant kokainą ir alkoholį, siekiant sukurti laimės pojūtį. Pasak Brookhaveno nacionalinės laboratorijos, nutukimas gali atsirasti dėl žmonių, kurie vartoja dopamino koncentraciją. Laimei, dopamino gamyba gali būti skatinama natūraliai, nenaudojant pavojingų ir neteisėtų narkotikų ar persivalgymo.

Pratimai kasdien. Brookhaveno nacionalinė laboratorija praneša, kad pratimai stimuliuoja smegenų veiklą ir chemines medžiagas, ypač dopaminą. Šis dopamino išsiskyrimas kartu su kitomis cheminėmis medžiagomis gali sumažinti nuovargio jausmus, kuriuos patiria asmuo, vartojantis 20-30 minučių ar ilgiau. Kadangi tai užtrunka ilgai, kol dopaminas bus suaktyvintas, turite kasdien dirbti 20-30 minučių. Siekiama išlaikyti širdies susitraukimų dažnį šiuo laikotarpiu.

Pašalinkite dietą, kuriame yra daug cukraus, riebalų ir cholesterolio. Be to, kad yra nesveiko maisto, jie taip pat gali sukelti dopamino kiekį.

Valgyk maisto produktus, kurie natūraliai kelia dopamino koncentraciją. Bananai laikomi išskirtiniais dopamino maisto produktais, nes juose yra cheminės medžiagos, glaudžiai susijusios su smegenų cheminėmis medžiagomis. Išvalyti bananai turi dar didesnę šio junginio koncentraciją. Paprastai švieži vaisiai ir daržovės paprastai turi aukštą dopamino kiekį, taip pat sveikų grūdų ir ankštinių daržovių.

Vartokite daug vitaminų C ir E kiekvieną dieną. Pasak IntegrativePsychiatry.net, šie vitaminai gali prisidėti prie padidėjusio dopamino kiekio organizme.