Kaip paruošti bulvytę fri konvekcinėje krosnyje

Konvekcinės krosnys naudoja ventiliatorius, kad kūrenant karštą orą krosnies viduje būtų kruopščiau ir vienodai pagaminamas maistas. Dėl šios priežasties maistas taip pat virsta greičiau, išlaikant daugiau drėgmės ir mažesnių maistinių medžiagų. Kai naudojate konvekcinę orkaitę, galite pasirinkti maistą gaminti trumpesnį laiką tokioje pat temperatūroje, kaip standartinė orkaitė, arba aukštesnėje temperatūroje trumpesnį laiką.

Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių F, kuri yra apie 75 laipsnių aušintuvą, nei įkaitintumėte standartinę orkaitę. Būtinai iš anksto pašildykite orkaitę, kad maisto gamintojai tinkamai ir kruopščiai.

Naudokite kepimo skardą ir supjaustykite bulves su bulvytėmis ant vieno sluoksnio ant lėkštės. Kepimo lakštai yra efektyvesni konvekcinėje krosnyje, nes šiluma cirkuliuoja plokščiame sluoksnyje, o gilesnė indas užblokuoja šilumą. Taip pat nebereikės apversti bulvių konvekcinėje krosnyje, nes karštis cirkuliuoja ir kruopščiai gaminamas maistas.

Kepkite bulvytę 14-18 minučių. Patikrinkite bulvytės bulves apie 5-10 minučių iki siūlomo laikotarpio. Jei norite, kad jūsų bulvinės būtų minkštesnės, norėsite jas išimti iš orkaitės anksčiau, tačiau, jei norite supjaustyti bulves, palikite juos orkaitėje praėjus siūlomam laikotarpiui.