Kaip pašalinti įbrėžimus iš akinių

Akiniai pritraukia daug piktnaudžiavimo, pvz., Susižeba ant stalviršių ir į šiukšlių dėžes, jau nekalbant apie sėdimąsias vietas. Šis neatsargumas dažnai sukelia įbrėžimus, kurie yra erzinantys ir neigiamai veikia viziją. Jei jūsų akiniai yra neryškūs dėl įbrėžimų dėl netinkamos priežiūros, nesijaudinkite. Prieš atlikdami brangią kelionę į akių gydytoją, išbandykite keletą įprastų metodų, kad pašalintumėte nuo lęšių paviršiaus paviršinius įbrėžimus.

Švelniai nuvalykite kiekvieno objektyvo priekinę ir galinę dalį, naudodami mikropluošto audinį, kad pašalintumėte visas esamas dulkes ant paviršiaus.

Nuvalykite nuo purvo purškiant objektyvų priekinę dalį, naudodami akių stiklo valymo tirpalą su vienu ar dviem purškikliais. Lenkai lęšius švelniai naudodami mikropluošto audeklą, tada pakartokite procesą galinėje lęšio pusėje.

Don vienkartines pirštines, tada įpilkite 1 2 šaukštai soda į mažą puodelį ar dubenį. Lėtai įpilkite 1-2 arbatinius šaukštelius vandens ir maišykite mišinį pirštu, kol susidaro stora pasta. Jei reikia, pridėkite papildomą vandenį, kad gautumėte tinkamą nuoseklumą.

Visoje priekinio lęšio paviršiaus, ne tik subraižytų sričių, paskleiskite storu sluoksniu soda. Lenkų lęšius naudodami mikropluošto skiaute, perkeldami jį mažais, sukamaisiais judesiais. Taikydami lęšius padenkite tik nedidelį slėgį.

Nuplaukite lęšius drungnu vandeniu ir išdžiovinkite juos nerūšiu rankšluosčiu.

Kepkite soda ant lęšių užpakalinės pusės, jei ten yra įbrėžimų. Skalauti drungnu vandeniu ir išdžiovinti.

Prie švarios mikropluošto audinio užpilkite ½ šaukštelio automobilio vaško. Nuplaukite automobilio vašką ant akinių lęšių paviršiaus, naudodami apskrito judesius, kol tirpalas nebebus matomas. Pasukite mikropluošto šluostę į švarią zoną, tada nuvalykite lęšius, kad pašalintumėte likusius smulkius įbrėžimus.