Kaip pašalinti juodus taškus iš kojų plaukų folikulų

Tamsios plauko folikulų dėmės greičiausiai yra tamsios pigmentacijos plaukuose rezultatas. Plaukai vis dar matomi po pašalinimo būdų, tokių kaip skutimosi ir depiliacijos kremai, nes šie metodai pašalina plaukus tik iš odos paviršiaus. Nepriklausomai nuo priežasties, yra gydymo būdų sumažinti ir pašalinti juodi plaukų folikulus.

Pasirinkite skirtingus plaukų šalinimo būdus, kuriais šaknis pašalins plaukus. Vaškavimo rinkiniai, cukringi rinkiniai, plaukų šalinimas lazeriu ir IPL terapija – tai visi plaukų šalinimo būdai, kurie nukreipti į šaknį. Per vaistinėlę galima rinktis vašku ir cukrumi, o lazeriu ir IPL terapija yra prieinama per vietinį dermatologą, kaip procedūrą, atliekamą įstaigoje. Lazerio ir IPL terapijos yra brangesnės, tačiau plaukų išsiliejimo žemiau paviršiaus rizika nėra tokia problema, kaip ir vaškavimo ir cukringumo metodai, praneša “Plaukų šalinimo žurnalas”.

Kojos nusiplaukite antibakteriniu muilu ir švariu audiniu du kartus per parą. Tai pašalins bakterijas ir negyvas odos ląsteles, kurios turi arba gali blokuoti folikulus, sukeliančius plačią infekciją. Po valymo su švariu rankšluosčiu išdžiovinkite rankšluosčiu, po to plaunama, siūlo “CNN Health”. Niekada nenaudokite rankšluosčių susidūrus su folikulitu ar kitomis folikulų infekcijomis, nes bakterijos gali plisti į kitas kūno vietas.

Naudokitės elektriniu skustuvu, kad galėtumėte greituosius plaukų šalinimo būdus, o ne įprastą vienkartinį skustuvą. Vienkartiniai skustuvai gali dirginti odą ir pabloginti jūsų kojas. Naudojant losjoną po skutimosi padės išvengti tolesnio odos sudirginimo, praneša “CNN Health”.

Pasirinkite elektrolizę, kad sumažintumėte plaukų folikulus ir sustabdytumėte plaukų augimą. Elektrolizei į kiekvieną atskirą folikulą įkišamas mažas adatos formos zondas ir tiekiamas maži elektros smūgiai. Šis metodas gali būti skausmingas ir nuobodus, tačiau rezultatai yra ilgalaikiai ir paskatins folikulus mažėti.