Kaip pašalinti karštą iš virtų brokolių

Brokoliai priklauso nuo skirtingo kiekio karčiųjų junginių, priklausomai nuo rūšies. Standartiniai brokoliai yra palyginti lengvi skonio, kininio brokoliai yra šiek tiek daugiau karčių ir brokolių raboje yra aukščiausias rūgščių junginių kiekis. Blancuojantis brokoliai dideliame druskos vandens puode išskiria karčiųjų rūgščių iš augalų ląstelių ir nuplauna jas, todėl, kad garuose nėra, dėl mažo vandens kiekio. Papildomos priemonės brokoliu rūgštumui neutralizuoti yra supjaustyti druskos ir citrusinių padažu.

Blanšavimas ir garstymas brokoliai

Iškirpkite brokolių krūva per pusę. Toliau pjauname kiekvieną pusę į mažesnes dalis, kol florets bus sumažintas iki įkandimo dydžio gabalėlių. Nuimkite ir nuimkite stiebą. Iškirpkite stiebus į įkandimo dydžio pailgą gabaliukus.

Apelsinų imbiero padažas

Į keptuvę įkepkite tris porcijas sūdyto vandens. Įpilkite brokolių ir užplaukite dvi minutes. Supilkite brokolius į duoną, kad nutekėtų.

Į vandens telkinį įpilkite vandens colių. Vandenyje supilkite ir supilkite brokolius į garintuvo krepšį. Steam iki pasiūlymo, apie keturias minutes.

Padarykite brokolius ir pabarstykite druskos pagal skonį.

Sumaišykite apelsinų sultis, apelsinų žiedą, imbierą, tamarį, medaus ir sezamo aliejų dideliu dubeniu.

Brokoliai su apelsinų imbiero padažu.

Supilkite brokolius į indą ir pasimėgaukite.