Kaip pašalinti kriaukles ir kaklą ant kojų

Kukurūzai ir riešutai yra kietos, susitraukiančios oda, kurios atsiranda dėl pakartotinio trinties ar slėgio, augimas. “Nemours Foundation” skirs “Kids Health.org”. Dažnai netinkami batai yra svarbus veiksnys. Kukurūzai ir kaleidos paprastai būna gelsvos arba pilkšvos spalvos. Nors jie yra apsauginė priemonė, kurią ima oda ir paprastai nekenksminga, jos gali būti negerios ir skausmingos, ypač ant pirštų ir kojų. Tokiais atvejais iš jų atsikratyti tinkamų veiksmų.

Pašalinkite nuolatinio slėgio ar trinties šaltinį, kuris prisidėjo prie jūsų raumenų ar raupų susidarymo. Jei pagilėjimas neapsaugotas, jūsų raumenys ir raumenys nebus išgydyti, o pašalinimas bus pasikartojantis. Tai gali reikšti geriau tinka batus, kurie turi pakankamai ilgą kostiumą ir nesudarys pirštų. Jei struktūrinių pakitimų jūsų pirštai ar kojos sukelia lėtinę trintį, gali reikėti pritaikytų batų įdėklų. Pėdų pleištai tarp pirštų padeda tam tikriems žmonėms. Kartais reikalingos korekcinės chirurginės procedūros, pažymi Cleveland Clinic. Dėvėkite kukurūzų trinkeles per augalus, kad juos izoliuotų nuo tolesnio sudirginimo.

Įmirkykite kojas šiltu, muiluotu vandeniu maždaug 10 minučių. Tai padės sušvelninti rausvąsias ir raukšles, todėl jas lengviau atsikratyti. Kilus judesiui atgal ir į priekį ir vidutinio slėgio, drėgnu pemzos sluoksniu drėgnas ant augalų, šlifuojant griežtus griežlius ir šaknius. Sustabdykite po kiekvieno kelerių kepsnių ir greitai nusiplaukite koją, kad pašalintumėte pemzos akmens daleles. Jei reikia, pakartokite, prieš sustodama prie pagrindinio odos paviršiaus, kad sustotųsi.

Taikyti vietinį antibiotiką į vietą, kurioje buvo kukurūzų ar kaleidų, ir į aplinkinę odą. Tai daroma siekiant sumažinti odos užteršimo pavojų. Jei turite per daug arti odos, naudokite tvarsliavą, kad apsaugotumėte žaizdą. Stebėkite infekcijos požymius, tokius kaip paraudimas, drenavimas, patinimas ar skausmas, ir pasikonsultuokite su gydytoju, jei įtariate infekciją. Užtepkite drėkinančią priemonę paveiktai odai, kad ji būtų minkšta ir sumažėtų pasikartojimo tikimybė.