Kaip pasirinkti geriausiai išpilstytą geriamąjį vandenį

Vartotojai pradėjo pirkti daugiau vandens į butelius, kad būtų išvengta vandens užteršimo vandeniu. Vandeninis vanduo paprastai yra gumbuotasis vanduo, kuris yra chemiškai apdorotas ir filtruojamas, tačiau teršalai vis tiek per filtrą. Bottled water companies teigia, kad jų vanduo yra kruopščiai išgrynintas ir kad visas apdorojimo metu pašalintas pavojus užsikrėsti. Yra keletas rūšių buteliuose pagamintas vanduo, nuo natūralaus šaltinio vandens iki artezinio vandens. Pasirinkimas, kuris yra geriausias, gali būti nelengvas patyrimas, kai 400 JAV įmonių, dabar apdorojančių ir išpilstymo vandenyje.

Suprasti skirtingus buteliuose esančius vandenis. Pavasario vandens telkiniai yra surenkami iš gėlavandenių spyruoklių ir filtruojami prieš išpilstant, palyginti su išgrynintu vandeniu, kuris yra surenkamas iš požeminio šaltinio, o po to išgrynintas, dejonizuotas ir distiliuotas.

Perskaitykite etiketes. Kai kurie į butelius išpilstyti vandenyse yra daugiau šarminio kiekio nei kiti, o kai kurie iš jų yra arčiausiai žmogaus kūno pH. Šarminis ir rūgštingumas yra atsakingas už vandens skonio intensyvumą, nes pH lygis padeda reguliuoti natūralias mineralines medžiagas ir taip pat pagerina skonį.

Išbandykite skirtingus vandenis, kad galėtumėte nustatyti, kurį pageidaujate. Vandenys yra skirtingų skonių, markių, pakuočių ir veislių, tokių kaip vitaminų sustiprinti. Apdorojimas gali gerokai pagerinti skonį, galbūt sumažindamas esminį vitaminų ir mineralų kiekį, todėl įmonės gali chemiškai padidinti vandens vitamino kiekį.

Pasirinkite prekės ženklą, kuris nepakenks jūsų įsitikinimams. Jei ieškote ekologiškų gaminių, venkite plastikinių butelių ir pasirenkate stiklinius arba perdirbtus buteliuose pagamintus vandens rezervuarus, kad padėtumėte geriau jaustis dėl savo pasirinkimo.