Kaip prarasti 50 svarų su farrell ekstremaliu bodyshaping

“Farrell” “Extreme Bodyshaping” – tai studijavimo programa ir mitybos programa. Jis naudoja jėgos treniruotes, kardio ir kikbokso elementus. Programa nėra paremta tam, kad prarastų tam tikrą svarų skaičių, bet apie formos atsiradimą. Neatsižvelgiate į kalorijas, kad matematiškai garantuotumėte svorio mažėjimą kiekvieną savaitę, nes naudosite pastovios nuostolių normos programą, todėl negalėsite prognozuoti, kiek laiko reikės prarasti 50 svarų. Vietoj to tiksliai vykdykite programą ir atlikite pratimus bei mitybos planą, kad kuo greičiau prarastumėte svorį. Gaukite savo gydytojo patvirtinimą prieš pradėdami šią programą.

Raskite šalia jūsų esančią vietą naudodamiesi “Farrell” tinklalapiu. Vietos yra Ajovoje, Nebraske, Pietų Dakotoje, Viskonsine, Kolorade, Minesotoje, Arizonoje ir Ilinojoje.

Apsilankykite Farrello vietovėje, kad užsiregistruotumėte 10 savaičių iššūkiui, kuris yra pirmoji programos dalis. “Farrell” siūlo “eXtreme Bodyshaping” 10 savaičių kursą keturis-penkis kartus per metus, ir jie skiriasi pagal vietą.

Kurkite maitinimo planą Farrell’o mitybos ekspertu. “Farrell” “Extreme Bodyshaping” treneris padeda jums sukurti gerai subalansuotą programą su pakankamai angliavandenių ir baltymų. Parodykite savo gydytojui patvirtinti prieš pradėdami mitybos programos dalį.

Valgykite šešis kartus per dieną po valgymo plano. Nepraleiskite valgio, nes jūsų kūnas reikalauja kalorijų raumenims gaminti. Patikrinkite, ar jūsų planas apima įvairius maisto produktus, nes mitybos, kurios riboja maistinių medžiagų kiekį, pvz., Atkinsas, kuris sako, kad nenaudojate daug angliavandenių, gali sukelti netinkamą maistingą mitybą ir šalutinį poveikį, pvz., Galvos svaigimą ir galvos skausmą.

Dalyvaukite keturių ar šešių pratimų užsiėmimų per savaitę. Klasės yra grupuojamos ir suskirstomos tarp jėgos treniruočių ir kardio kiekvienoje klasėje. Pratimai lygiu 10, kaip rekomenduoja “Farrell eXtreme Bodyshaping” instruktoriai. Didesnis intensyvumas uždega daugiau kalorijų, kad greičiau pasiektumėte svorio mažinimo tikslą. Užduokite klausimus, jei neaišku apie savo pratimų formą ar judesius. Neteisinga technika gali sukelti sužalojimus.

Užsiregistruokite Farrello begaliniam transformacijos kursui, kuris prasidės po 10 savaičių “Extreme Bodyshaping” programos. Ši antroji programa padeda tęsti savo maitinimosi ir pratybų planą, kol nepasieksite savo tikslo ir prarasite 50 svarų.