Kaip sūdyti sviesto kalakutiena

Supilkite saldainių kalakutienos sezonus iš mėsos kalakutienos iš vidaus, pamerkdami paukštį druskos tirpale. Sultys taip pat padeda odai ir minkštimui sugerti drėgmę, todėl jūsų saldainių kalakutiena drėgna ir sultinga, kai ją kepinate. Prieskoniai, kuriuos pridedate prie jūsų sūrio tirpalo, yra asmeninio skonio dalykas, tačiau druskos tirpalo dalis yra ta pati, nepriklausomai nuo to, kokius prieskonius jūs naudojate.

Atšildykite kalakutimą arba naudokite šviežias kalakutijas. Nebandykite sūdyti užšaldytos kalakutienos, nes mėsa nesugertų sūrio tirpalo.

Valykite Turkiją naktį, kol tapsite sūrymu. Nuimkite kaklą ir riebalus ir praskalaukite vidų ir išorę šaltu vandeniu.

Naudokite talpą, pakankamai didelę, kad tilptų kalakutiena ir sūrio tirpalu, tokiu kaip sūrio maišelis. Labai dideliems kalakutams laikykite 5-galoninį kibirą su dangteliu.

Naudokite 1 puodelį košerio druskos už kiekvieną galoną vandens jūsų sūrio tirpale. Prieš pridėdami kalakutiena, sumaišykite vandenį ir druską. Du galonai vandens bus sūrymo kalakutai iki 24 svarų.

Prieš nugrimzdami kalakutieną, pridėkite prieskonių. Naudojamos prieskoniai yra asmeninio skonio dalykas, bet gali būti 2 šaukštai. Kiekviena džiovintų petražolių, šalavijų, čiobrelių ir salierų sėklų.

Įmerkite kalakutiją sūrio tirpale. Sandariai uždarykite ir šaldykite. Sūrymo ilgis priklauso nuo kalakuto dydžio. Kalakutai mažesni nei 12 svarų. Gali užpilti 6-8 valandas. Dvylika iki 14 svarų. Kalakutai turi būti sūdyti iki 12 valandų ir kalakutai virš 20 svarų. Turėtų būti sūrymu iki 24 valandų.

Pašalinti kalakutiją iš sūrio tirpalo. Pataukite vidų ir išorę sausu popieriniu rankšluosčiu ir kepkite kaip įprasta.