Kaip sumažinti savo lygį

Dehidroepiandrosteronas arba DHEA yra natūraliai žmogaus organizme gaminamas hormonas. “Crossroads Medical Associates” duomenimis, DHEA veikia visoms sistemoms, o subalansuotas lygis yra svarbus visai sveikatai. Nerekomenduojama pabandyti sumažinti DHEA lygį, nebent gydytojas mano, kad tai per aukšta. Mažas DHEA gali turėti didelį poveikį sveikatai, pvz., Kaulų tankiui ir raumenų masę. Jūsų DHEA lygis mažėja, kai jūs sulaukiate amžiaus, ir iki to laiko, kai pasieksite 30, natūraliai sumažės. Subalansuotas DHEA lygis gali padėti pasiekti optimalią energiją.

Pasitarkite su savo gydytoju ir turite atlikti DHEA lygio tyrimą. Tyrimai atliekami įvairiais metodais, tačiau dažnai jie remiasi šlapimu ar seilėmis, kad būtų galima nustatyti DHEA. Bandymas parodys, ar jūsų lygis turi eiti aukštyn arba žemyn. Vadovaukitės gydytojo patarimais dėl tinkamo DHEA lygio.

Sumažinkite svorį, jei turite nutukę. Kūno svorio mažinimas padeda sumažinti DHEA lygį vyrams. “Crossroads Medical Associates” interneto svetainė teigia, kad šis metodas moterims yra mažiau efektyvus.

Jei vartojate moteris, vartokite kontraceptines tabletes. Kai kurie vaistiniai preparatai bus mažesni. Jei gydytojas sutinka, kad norint subalansuoti DHEA lygį, turite juos sumažinti, jis gali rekomenduoti kontraceptines tabletes.

Į savo dietą pridėkite vitamino E dozę. Vitaminas E yra vienas iš būdų subalansuoti DHEA koncentraciją natūraliai. Laikykitės nurodymų, pateiktų su produktu, kad būtų tinkamai paruoštos dozės.

Valgyk mažiau mėsos. Jei DHEA koncentracija yra didelė, sumažinkite valgomą gyvūninį baltymą. Valant tinkamą gyvulinių baltymų kiekį, galima sutaupyti DHEA koncentraciją.

Bandydami subalansuoti DHEA lygį pakartokite testavimą. Tikslas yra pasiekti tinkamą lygį. Vadovaukitės savo gydytojo rekomendacija atlikti pakartotinius tyrimus.