Kaip trumpametės moterys išlieka formos?

Kiekviena moteris turėtų stengtis išlaikyti formą, nesvarbu, koks jos aukštis. Paprastai trumpesnėms moterims reikės siekti mažesnio svorio nei aukštesnės moterys, o tai gali reikšti, kad reikia daugiau sportuoti ar valgyti mažiau nei jie. Tačiau, trumpalaikis, taip pat gali reikšti, kad turite mažą rėmą, todėl jums sunkiau įdėti raumenis arba išlaikyti liekamą kūno sudėjimą. Įsipareigokite atlikti reguliarius pratimus, kad padėtumėte suformuoti savo fitneso tikslus.

Nustatykite, koks turėtų būti jūsų tikslų svoris. Moters idealus kūno svoris yra 100 svarų už pirmąsias 5 pėdų jos aukščio, plius 5 svarai už kiekvieną colių daugiau kaip 5 pėdų. Atsakykite 10 procentų nuo šio skaičiaus, jei turite mažą rėmelį, arba pridėkite 10 procentų, jei turite didelį rėmelį.

Atlikite vidutiniškai intensyvų širdies ar aerobinį darbą bent 150-300 minučių per savaitę arba padidindami savo fitneso lygį, kad energingai veiktų 75-150 minučių per savaitę. Aerobinių pratimų metu priskiriama veikla, pvz., Žvalus vaikščiojimas, bėgiojimas, plaukimas ir važiavimas dviračiu. Ir moterys, nesvarbu, koks jų amžius, gali būti naudingi išauginant ante interviu metu. Jei esate vaikštynas, galite atlikti intervalus, pėsčiomis dažniausiai pėsčiomis pasilaikydami, tada pertraukite į šviesą, kad užsidegtumėte vieną minutę, prieš pradėdami atnaujinti savo įprastą pėsčiųjų greitį. Per ateinančius 20-30 minučių kintama vaikščiojimo ir bėgimo.

Kiekvieną savaitę atlikite du ar tris stiprumo treniruočių seansus. Naudokite hantelius, stilius arba savo kūno svorį, kad atliktumėte pratimus kiekvienai raumenų grupei. Ar pratimai nukreipiami į rankas, pečius ir krūtinę vieną dieną. Kitą dieną, kai jūs stipriai traukite, atlikite žemesnės kūno stiprumo formavimo pratimus, pavyzdžiui, pritūpimus ir lunges. Jei svorio naudojimas prasideda nuo didžiausio svorio, jį galite pakelti be sunkumų ir atlikite aštuonis ar tris kartus per kiekvieną pratybų. Padidinkite pakelto svorio ir pakartojimų skaičių bei nustatykite laikui bėgant.

Praktikos joga. Trumpametės moterys gerai atliks Ashtanga jogas, kuriam reikia judėti iš kelio į pozą vienos kvėpavimo vietoje į kitą. Jūsų kompaktiška forma leis jums judėti ir pasislinkti greičiau nei aukštesnės moterys. Jei esate nauja jogos, pirmiausia atlikite pagrindinius Hatha jogos vedimus vadovaujant sertifikuotam instruktoriui. Joga prailgins ir sustiprins raumenis.