Kaip turėtų būti tinkamas dviračių laikiklis?

Dviračių liemenėlės siūlo komfortą, jei balnoje ilgai dirba. Užuot dėvėti dviejų dalių kombinaciją su trumpomis, kurios turi tvirtą juosmenį, važiuokite žemyn, kad atskleistumėte nežinomas dalis, o ne zomzę, kurios neapsiriboja, o krumpliaračiai suteikia komfortą ir stabilumą. Liemenėlių privalumai, kurie, atrodo, yra reguliariai padengti dviračių šortai, bet išplėsti į kombinezoną, gali būti patyrę tik tuo atveju, jei tinkamai pasirenkate. Kai juos įdėsite, paslinkkite viršaus virš reguliarios dviračių apykaklės ir esate pasiruošę važiuoti.

Kai bandysite važiuoti dviračiu ir atsistos, dirželiai, kurie kerta pele, turėtų jaustis šiek tiek griežtai. Dviračių stotys sako, kad tai patartina, nes, kai pateksite į važiavimo vietą, juostos šiek tiek atsilaisvins. Jūs nenorite, kad krūva su dirželiais, kurie yra per daug laisvi, ir vaikščioti po pečius. Kai pabandysite nusipirkti kriaušių šortai, pasitraukite į važiavimo poziciją arba paprašykite, kad į parduotuvę įsitvirtintumėte trenerį, kad galėtumėte būti tikri, kad esate tinkamas.

“Bib” šortai yra pritaikyti pagal jūsų aukštį, tačiau turėkite omenyje, kad kiekvieno liemens ilgis yra kitoks. Turėsite išbandyti keletą porų, kad galėtumėte rasti prekės ženklą ir dydį, kuris jus labiausiai tinka. Dirželiai neturėtų jaustis, kaip jie kasti į pečius, o šlaunų elastingumas neturėtų pakilti. Apsvarstykite trumpo polistireno padėtį ir storį arba zomšį. Gausiai ištemptas zomšis sukelia nepatogumų ir ilgesnį važiavimą, tačiau per daug plonas gali nepakankamai apsaugoti.

Petnešeliai

Dydis ir patogumas