Kaip užkirsti kelią pakilusiam virimui

Virinama, taip pat vadinama “risens” ir “furunkuliais”, yra apvalūs, sustiprinti smūgiai ant odos, užpildytos kamuoliukais ir sukelti Staphylococcus bakterijų infekcija. Virimo procesai dažniausiai vystosi aplink plaukų folikulų šaknį, dažnai pasitaiko vaikams ir paaugliams, nors suaugę žmonės taip pat gali juos gauti. Keletas veiksnių gali sukelti virimo padidėjimą ant odos, pavyzdžiui, stresą, alergiją, susilpnėjusią imuninę sistemą, ligą, toksiškumą ir skydliaukės disbalansą. Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte savo galimybes išvirti.

Periodiškai nusiplaukite rankas per visą savo dieną. Naudokite švelnų muilą su šiltu vandeniu arba alkoholiu pagamintu ranka. Tai dar svarbiau, kai esate palietęs esamą virimą, nes jis pašalina bakterijas iš rankų.

Apriboti asmeninius daiktus asmeniniam naudojimui. Pasak MayoClinic.com, rankšluosčiai, skustuvai, sporto įranga, apatiniai drabužiai ir kiti asmeniniai daiktai gali paskleisti bakterijas ir bakterijas, o staph infekcijos dažnai per aštrius daiktus ir atviras žaizdas. Nuplaukite rankšluosčius ir kitus drabužius karštu vandeniu, naudodami baliklį, kad nužudytumėte bet kokius galimus užkrečiamuosius organizmus.

Išvalykite mažus įbrėžimus, pjūvius ir kitas atviras žaizdas muilu ir vandeniu arba alkoholiu pagamintu kremu. Išvalius žaizdą, užtepkite žaizdą antibiotikais ir užkirsti kelią virimo rizikai. Be to, uždenkite žaizdą tvarsčiu arba steriliu padu, kad bakterijos nepatektų į žaizdą.