Kaip valgyti karietą

Kruazanai – tai skanus prancūziškas pyragas, pagamintas sulankstant cukrinių ir sviesto tešlą, kad sukurtų sluoksniuotą išvaizdą. Tada tešla suformuojama į puslankio formą su smailiais galais ir kepama. Tai suteikia kruopštumei tvarkos ir struktūros išvaizdą, tačiau nėra tinkamo būdo mėgautis skaniu gydymu. Tai labai skiriasi nuo to, kaip žmonės valgo jų kreives, tačiau yra keletas žingsnių, kuriuos galite imtis, kad nesusidarytumėte pyrago ar netyčia išmestumėte pyragą.

Apvyniokite vieną kreozanto galą su servetėle. Tai taip pat neleis jums gauti sviesto pirštais.

Užkimškite kitą žiedlapio galą, kad gautumėte nedidelį gabalėlį burnoje. Kramtantis kitą galą, o ne kramtydami centre, užtikrinsite, kad karamelė išsaugotų savo formą, kol valgysite. Kepant viduryje gali sulūžti kruopas, dėl kurio gali nutrūkti ir nukristi.

Supjaustykite raguolę į jūsų pasirinktą panardintą padažą ar skysčio. Kruazanai dažnai panardinami į šokoladą ar kavą, kad valgant tešlą būtų pridėta skonio. Jūs taip pat galite pridėti džemą prie raguolių.

Tęskite valgyti raguolių, kol pasieksite kreivų dalį, padengtą servetėlėmis. Išgerkite karietą iš salve, kad baigtumėte valgyti.