Kaip valgyti žalią kukurūzą ant lauro

Kukurūzų kukurūzų derlius yra gausus pasėlis Midwest ir vasarą jis yra didžiausias. Kukurūzai yra geras vitamino B1 ir Folate šaltinis, taip pat vitaminas C ir mitybinis pluoštas. Jūs galite kepti kukurūzus ant kubo keliais būdais, įskaitant kepinimą, skrudinimą ir verdimą bei kepimą, išryškina natūralų kukurūzų saldumą. Bet jūs taip pat galite valgyti žaliavinę kukurūzą ant kubo, ir ji vis tiek yra tokia salda kaip virta veislė ir išlaiko daugiau maistinių medžiagų.

“The Cob”

Galima naudoti naujausią, jauniausią kukurūzą. Jei įmanoma, eikite į ūkį, kuriame galite pasiimti savo ar pirkti jį iš ūkininko rinkos, įsitikindami, kad kukurūzai buvo parinkti per valandą nuo pardavimo. Šviežia kukurūzai turi saldžiausią skonį ir labiau linkusios išlaikyti skonį, kai transportuosite ją namuose.

Išjungta Cob

Nupjaukite kukurūzą ir nuimkite visą šilką. Pašalinkite kukurūzą šaltu vandeniu, kad pašalintumėte nešvarumus ar šiukšles. Valgyk kukurūzą per kelias valandas, kol jis namo. Kuo ilgiau kukurūzai sėdi prie stiebo, tuo daugiau krakmolų suskaido ir kukurūzai ima žolinę skonį.

Pasimkite įkandą, kaip įprastai pagamintumėte iš virtos nendrės. Galite pridėti pagardų, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus ar druskos, jei norite, bet žaliavinės kukurūzų valgymo tikslas yra mėgautis natūraliu saldumu ir traškumu.

Iškirpkite arba susmulkinkite vieną galą nuo kubo, kad pastatytumėte stabilų pagrindą. Laikykite minkštimą ant plokščio pagrindo ir nulenkite peilio mentę žemyn, kad būtų pašalinti branduoliai. Įdėkite branduolius į dubenį.

Valgykite žaliavų branduolius taip, kaip yra, arba sudėkite juos į salotas ar salsą. Sumaišykite kukurūzą su supjaustyta saldžiųjų svogūnėlių, supjaustytų raudonųjų paprikų, supjaustytų morkų, kapotų cilindro ar petražolių, ir šaukštelį druskos spalvinga konfeti salotos. Su kukurūzų salsu sujunkite supjaustytą jalapeno, svogūną, pomidorus, česnaką ir cilindro.

Pagerinkite natūralų branduolių saldumą balta balzamiko ir alyvuogių aliejaus vinigrette. Balta balzamika turi tą patį skonį kaip tamsesnė veislė, bet nekeis kukurūzai. Vietoje acto galite naudoti citrinos ar laimo sultys.

Atšaldykite branduolius ne ilgiau kaip tris dienas. Tačiau šaldytuvus, galbūt norėsite juos virti, nes jie nebus skanūs kaip saldūs, kai pirmą kartą juos pjausite.