Kaip veršienos pečių

Nors veršiena yra daugiau minkštos mėsos nei jos subrendusi kolegė, pečių srityje vis dar yra daug jungiamojo audinio ir gali būti sunkesnė už likusius. Tešlos pečių patiekalas yra gerai apdorojamas lėtai, pvz., Skrudinant ar braizuojant, todėl audiniai yra suskaidomi ir mėsa yra kuo palankesnė. Tešmens petys susideda iš keturių šonkaulių kaulų ir rankos, ašmenų ir stuburo.

Braising

Tešlos pečių viduje su druska ir pipirais bei šviežiais žolelėmis, tokiais kaip čiobreliai arba rozmarinas. Sulenkite mėsą ir susimaišykite ją į keptuvę.

Skrudinimas

Plokštelėkite 6-8 kvarcinį puodą viryklėje per didelę karščio su 1 šaukšte. alyvuogių aliejus. Iškirpkite veršienos pečių iš visų pusių, kol susidaro auksinės rudos džiūvėsėda. Laikykite jį vietoje su žnyplėmis iš abiejų pusių, kad ji nevirsta.

Sumažinkite šilumą iki vidutinės. Nuimkite keptuvę ir nuleiskite ją. Supjaustykite du svogūnus, du porai, tris morkas ir tris salierų stiebelius. Įdėkite juos į puodą, kad virtumėte, kol saldūs.

Įpilkite 1/2 puodelio raudono vyno ir 2 puodelius veršienos į daržoves. Iškirpkite bet kokius rudus bitus nuo dugno su mentele. Nustatykite veršienos petį atgal į puodą ir leiskite jam virti dar 35 minutes, esant mažam šilumos kiekiui.

Supjaustykite veršienos petį centre, bet ne iki galo, kad ji atsidarytų kaip knyga.

Sukurkite 2 puodelių šviežios duonos trupinius, 1/3 puodelio džiovintų abrikosų, 1/3 puodelio spanguolių, 1 gurkšnotų svogūnų, 1 gvazdikėlio malto česnako ir 2 valgomieji šaukštai. alyvuogių aliejus. Pabarstykite iš pasirinktų džiovintų prieskonių, pavyzdžiui, kmynų ar cinamono.

Spaudykite užpilą į vieną veršienos pečių pusę, tada užlenkite kitą pusę ir susiejant ją su virtuvės virveliu.

Iš visų pusių išgaukite veršienos petį per didelę šilumą. Nustatykite jį į keptuvę. Įdėkite indą į 325 laipsnių-Fahrenheit’o krosnį 2 valandas arba kol ji pasiekia vidinę 155 laipsnių temperatūrą.