Kaip virti butternut skvošą

Butternut skvošas yra kriaušės formos žiemos skvošas, susijęs su moliūgiais, agurkais ir melionais. Šis skvošas turi stiprią, geltonai rausvai odą ir geltonos oranžinės spalvos iki tamsiai oranžinės minkštimo. Virta kukurūzų skvošas turi subtilų riešutinį ir saldų skonį ir siūlo daugybę vitaminų, mineralų, riboflavino ir geležies, pažymi “Bon Appetit” žurnalą. Galite valgyti veršiavietišką kepsnį, kaip yra, arba panaudokite sriubose, risotto patiekaluose ar makaronų užpilduose.

Pasirinkite butternut skvošą, kuris jaučiasi našus ir turi nerūšiuotą, matinį odą. Blizganti oda reiškia, kad skvošas buvo neleidžiama brandinti pakankamai ilgai, ir jis nebus skonis toks saldus kaip subrendęs butternut skvošas.

Skalauti ir nulupti savo butternut skvošą. Kietai odai reikia aukštos kokybės bulvių žiebtuvėlių. Jei jūsų skutimosi priemonė nėra skirta darbui, atsargiai supjaustykite odą aštriu kirpimo peiliu.

Supjaustykite kaklą ir stiebą su virėjo peiliu. Padėkite skvošą ant pjovimo lentos ir pjaukite ją išilgai. Šaukšteles išrinkite sėklų ir styginių pluoštų. Supjaustykite skvošą į 1 colio gabaliukus.

Virkite vandenį į puodą. Kruopščiai pridėkite butternuko skvošo gabaliukus, uždenkite puodą dangteliu ir virkite 10-15 minučių. Jūsų skvošas turi būti švelnus, bet vis dar šiek tiek tvirtas.

Nuimkite puodą iš savo viryklės. Kruopščiai supjaustykite butteruko skvošą į žarijų ar tinką, kad nutekėtų vandens perteklius. Džiovintą skvošą įdėkite į konteinerį ir leiskite jam atvėsti, jei jį naudosite kituose induose. Jūs taip pat galite išplauti skvošą ir valgyti, kaip bulvių koše. TheReluctantGourmet.com siūlo kepti kepta kukurūzų skvošą su cinamonu, rudojo cukraus, alpių arba ciberžolių.