Kaip virti džiovintas pupeles be mirkymo

Biudžetui palankios džiovintos pupelės supakuojamos su baltymų ir pluošto, tačiau jų gaminimas ilgą laiką yra visą dieną vykstantis renginys. Manoma, kad pupelės mirkymas per naktį arba bent jau keletą valandų jų minkština, kad jie virtų greičiau. Nepaisant to, virkite jas orkaitėje, kad galėtumėte supilti ilgą mirkymo laiką. Kai pupelės bus kepamos, galite jas išmesti čili ar troškinti, arba patiekti jas kaip pusę.

Įkaitinkite orkaitę iki 325 laipsnių Fahrenheito. Džiovintos pupelės praskalaukite duonoje, pašalindami bet kokius akmenis ar skaldytus gabalus.

Supilkite pupeles į olandų krosnį arba krosnies saugų puodą su dangčiu. Pridėkite pakankamai vandens, kad pupeles padengtumėte 1 coliu.

Įpilkite druskos ir bet kokių papildomų pagardų, pavyzdžiui, česnako, čili miltelių ar lauro lapų. Pasirinkite prieskonius pagal tai, kaip planuojate naudoti pupelės ar sezono metu. Pavyzdžiui, jei ruošiatės pupelių čili, pridėkite ugnies prieskonių ir česnako. Dėl kumpio ir pupelių sriubos galite rinkti aromatines žoleles, tokias kaip čiobreliai arba rozmarinas.

Padėkite dangtį ant puodo ir paruoškite pupeles, kol pasirodys pasiūlymas, paprastai nuo 90 minučių iki 2 valandų. Retkarčiais tikrinkite pupeles ir, jei reikia, pridėkite daugiau vandens. Vanduo turėtų likti šiek tiek didesnis už pupelių lygį. Išleiskite likusį vandenį ir panaudokite pupeles sriubose, troškintuvuose ar padažuose.