Kaip virti paprastą filė į keptuvę

Kepta plekšnė ant keptuvės ant padėklo yra paprastas būdas parengti šią lengvą žuvį. Nepriklausomai nuo to, ar panfrituotos ar sode sumaišytos, plepyklos filė turi būti tik kai kurių prieskonių ir šviežių citrinų sulčių purslų, kai virti, kad taptų kvapnus patiekalas. Paprastųjų kalakutų yra mažai riebalų ir kalorijų, kurių sudėtyje yra tik 73 kalorijos ir 2 gramai riebalų per 3 savaites, o tai taip pat yra geras šaltinis fosforo ir vitaminų B-12 ir D. Grybavimas filė aliejuje arba sviestui prideda Keletą kalorijų ir kepimo papildo dar daugiau, todėl atsargiai pasirenkate savo virimo techniką, jei skaičiuosite kalorijas.

Saute

Padažykite plekšnių filė su druska ir pipirais pagal skonį. Eksperimentuokite su kitais pagardais, kurie papildys ir žuvis, tokius kaip citrinos pipiras ar krapai.

Panfry

Kietą keptuvę apvilkite alyvuogių aliejumi ir iškaitinkite jį vidutine karštimi. Jūs taip pat galite naudoti sviestą sūdyti plekšnius, tačiau vengti kitų maisto riebalų aliejų, pavyzdžiui, daržovių ar žemės riešutų aliejaus, nes jie prideda kalorijų, bet nepadarys daug skonio galutiniam patiekalui.

Įpilkite pagardintą plekšnių filė į keptuvę, kai aliejus pradeda mirgėti. Papjaukite plekšnę maždaug 3-4 minutes per šoną arba tol, kol minkštimas tampa nepermatomas ir tvirtas liesti. Jei nesate tikri, ar žuvis buvo pagamintas, naudokite greitojo skaitymo termometrą. Atlantinė plekšnė yra kruopščiai pagaminta, jei vidinė temperatūra yra 145 Fahrenheit.

Nuimkite plekšnę iš keptuvės ir palikite kelias minutes. Patiekite jį šviežių citrinų pleištais. Norėdami įdėti į indą spalvą ir šiek tiek papildomo skonio, pabarstykite papriką arba šviežiai nuluptą lapinės petražolės ar krapų ant žuvies.

Alyvuogių aliejus ir sviestas sumaišomas su sunkia keptule. Paruoškite mišinį aukšto ar aukšto šilumos kiekiu.

Įdėkite miltus į seklią patiekalą ir padėkite jį druska ir pipirais. Šiuo metu taip pat pridėkite kitų džiovintų prieskonių, pavyzdžiui, citrinų pipirų, kajenų paprikų, paprikos arba česnako miltelius. Jei norite, kad jūsų plekšnėje būtų lengvi danga, paruoškite ją tik pagardinta miltų danga. Tęskite į kitą žingsnį, skirtą sunkesnei kepimui.

Sumaišykite kiaušinius ir pieną ir mišinį padėkite į seklią dubenį. Džiovintų riebalų ar panko padėkite į kitą seklią patiekalą. “Panko” yra labai lengvas japonų valgomasis patiekalas, suteikiantis jūsų indą lengvesnę tekstūrą ir skonį. Įmaišykite supjaustytą filė kiaušinių mišinyje, tada džiūvėsėliai arba panko.

Kai sviestas sulydomas ir aliejus pradeda mirgėti, supakuokite keptuvę su kepsnine. Vieną šoną kepkite žuvyje 3-4 minutes, pasukite tik vieną kartą, kad kepsnys nepatektų į žuvį, kol ji nebus sujungta. Pašalinkite žuvį iš keptuvės, kai greito nuskaitymo termometras nuskaito 145 Fahrenheitą.

Patiekite žuvis su džiūvėsiais paprasčiausiai su šviežių citrinų ir vyno rūgšties padažu.