Kiek miego reikia 6 mėnesių amžiaus?

Pasak “KidsHealth” interneto svetainės, iki 6 mėnesių amžiaus jūsų vaikas tikriausiai pradeda miego ritmą. Jums gali būti nustatyta nakties ir nakties rutina, bet jei ne, dabar gali būti laikas. Kūdikio paruošimas ir atsipalaidavimas prieš miegą, taip pat kai kurie kiti įpročiai gali padėti jūsų kūdikiui sukurti gerą miego ritmą.

Laiko rėmelis

Pasak “BabyCenter” ekspertų, jūsų 6 mėnesių kūdikis miegos maždaug 14 valandų. Tai suskaido iki maždaug 11 valandų nakties ir tris valandas napping, paprastai pasiskirsto per du kartus. Jūsų 6 mėnesių kūdikis gali netgi miegoti 6 valandas per parą. Arba jis vis dar gali atsibusti vienam maitinimui.

Sukurti įprastą

Pasak Murray ir kt., Kai jūsų kūdikis pasiekia 6 mėnesius, ji gali geriau pasinaudoti nakties rutina. Al. Net jei namuose nesimatysite jokios kitos tvarkos, tai gali būti vienas iš įprastų verčių. Paprastai jūsų kūdikis žino, kas ateina, o kūdikiai bus paguosti pagal struktūrą. Paprastai jūs pasirenkate laikytis jūsų, bet dažniausiai jame yra vonia, pižamos, istorija ir apsiaukimas, po kurio eina butelis. Pasak Murry’o ir kt., Jūsų kūdikio įdėjimas į lovą, kai ji miega, padės jai išmokti užmigti, nors tai neveikia kiekvienai šeimai ir kūdikiui. Al.

Pabudimas naktį

Šiame amžiuje jūsų vaikas naktį miega, bet dabar jūs pastebite, kad jis naktį prabunda. Yra keletas dalykų, kurie gali būti 6 mėnesių amžiaus berniukai. “BabyCenter” teigimu, jūsų kūdikis yra linkęs į atsiribojimą nuo nėštumo šiame vystymosi etape, dantis ir jo fizinių įgūdžių bumą, pvz., Sėdėti ir nuskaitymo metu jis gali atsibusti savo lovoje, bandydamas praktikuoti – taip, net 2 Ryte. Kiti galimi naktinio nugaros nusikaltėliai – tai ligos, badas ar diskomfortas, teigia “KidsHealth”.

Papildomos pastabos

Jei jūsų kūdikis dalijasi savo lova su savimi, ji tikriausiai užims daugiau vietos. Jums tereikia žinoti, kada jaučiate, kad jūsų šeima yra pasirengusi perkelti ją į savo lovelę, tačiau Murray ir kt. Al, atkreipkite dėmesį, kad kuo jaunesnis kūdikis yra tada, kai ji perkelta iš savo tėvų lovos ir į savo lovelę, tuo lengviau bus jūsų abiejuose. Jei esate pasirengęs pabandyti pajudinti ją į savo lovą, tu Gali pradėti žingsnius, pavyzdžiui, priversti ją nusišalinti savo lovelę, lėtai pašildyti ją iki naujos miego aplinkos. Taip pat galite pabandyti ją įdėti į mažesnę nešiojamą lovelę pirmiausia. Paskutinis Murray ir kt. Pasiūlymas. Alas yra įdėti ją į savo lovelę jūsų kambaryje, tada galų gale perjunkite lovelę į savo kūdikio kambarį; kai jūs nuspręsite perkelti savo kūdikį į savo lovą, vengti grąžinti ją į lovą, nes tai bus tik Painioja ją ir apsunkina procesą.

Mažas miego poveikis

Jei jūsų kūdikis kiekvieną naktį pakyla kelis kartus, paliekant miegoti nepasiturinčius, tai gali sukelti jūsų dirglumą, sumišimą ar depresiją. Galima pažeisti jūsų kalbą ar sprendimus, taip pat jūsų santykius su savo partneriu. Siekiant kovoti su sutrikusio miego padariniais ir išgyventi, kol kūdikis visą naktį miega, Murray ir kt. Al siūlo tokią galimybę: paimk 15-20 minučių prisimušimą, eikite į gryną orą, nustatykite ir sekite savo miego ritmą, padaliję naktį per pusę, jūsų partneris gali atsakyti į kūdikį, kai gausite Kietas miego ruožas ir pasieks kitas naujas mamas, vykstančias per tą patį dalyką.