Kiek pieno turėtum gerti 50 metų, o taip pat ir 50 metų?

Geriamojo pienas yra ne tik gera idėja vaikams. Pasak Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos, kiekvienais metais susilpnėję kaulai sudaro maždaug 1,5 mln. Kaulų lūžių. Iš jų 300 tūkst. Yra blauzdos lūžių. Kuo pakankamai kalcio, kad jūsų kaulai būtų sveiki ir stiprūs, yra ypač svarbu, kai jūs sulaukiate amžiaus. Geriamojo pieno yra vienas iš būdų 50 metų ir vyresniems žmonėms, norint gauti pakankamai kalcio, kad palaikytų jų kaulų sveikatą.

Pieno faktai

Pienas yra vienas iš geriausių kalcio mitybos šaltinių, kuriuos jūsų kūnas gali lengvai absorbuoti, nors jis nėra tobulas. Pienas yra didelis tiek kalcio, tiek vitamino D kiekis, kuris yra veiksmingesnis kartu vartojant. Nesveiko pieno ir mažo riebumo pieno sudėtyje yra sočiųjų riebalų, kurie gali prisidėti prie aukšto kraujospūdžio ir širdies ligų. Tačiau geriamojo neriebalinio pieno suteikia jums visiškos naudos be sočiųjų riebalų trūkumo. Kalcio riebalinis pienas yra didesnis negu visiškai riebalų arba 2 proc. Pieno, o 302 miligramai už 8 uncijas, palyginti su 290 pieno ir 297 miligramų 2 proc. Pieno.

Kalcis

Kalcis yra būtinas stipriems kaulams. Tačiau, jūsų kaulai nesibaigia auga, kai jūs darote. Jie nuolatos nulaužiami ir atstatomi. Kai nesate pakankamai kalcio, išpjaustymas vyksta greičiau, negu atstatymas, o jūsų kaulai tampa akytomis, todėl jie gali sulaužyti, kur nebūtų sveikų kaulų. Tai vadinama osteoporoze, ir ji dažnai matoma žmonėms, nes jie amžiumi, ypač jei jie kalcio trūkumas metų. Pienas yra puikus kalcio šaltinis iš dalies, nes jame taip pat yra vitamino D.

Vitaminas D

Vitaminas D padeda palaikyti imuninę sistemą. Tai taip pat padeda jūsų organizmui įsisavinti kalcio, kuris reikalingas stipriems kaulams ir dantims. Vitamino D šaltiniai yra saulės spindulių ir pieno poveikis. Pasak Floridos universiteto IFAS pratęsimo, suaugusiems iki 70 metų reikia 600 tarptautinių vienetų vitamino D per dieną. Vienoje puodelio stiprinto pieno yra 100 tarptautinių vitamino D vienetų.

50 ir daugiau metų gairės

Nustatomos kalcio suaugusiųjų poreikių gairės. Nacionalinė Mokslų Akademija rekomenduoja 1000 miligramų kalcio per parą suaugusiesiems, kurie yra 50 metų amžiaus, ir 1200 miligramų per dieną suaugusiesiems, vyresniam nei 50 metų. Jei jūsų kalcio kiekis būtų gaunamas tik iš pieno, jums reikės gerti 3,25 8-uncijos Kiekvieną 50 metų amžiaus pieno akinius ir 4 stiklines per dieną, jei esate vyresnis nei 50 metų.