Kiek svarų galite saugiai prarasti per mėnesį?

Visur, į kurią atsiversi, pamatysite neįprastą dietos teiginį, kuris pasakys, kad dėl savo mitybos jūs neteksite 5 svarų per dvi dienas arba 10 svarų per dvi savaites arba 30 svarų per 30 dienų. Šie pažadai yra labai viliojantys, ypač jei netrukus pasirodys didelis įvykis, tačiau tikslai yra ne tik realistiški. Nors nesutarimai egzistuoja daugelyje sveikatos srities dalykų, daugelis mitybos ekspertų susitaria dėl vieno dalyko – lėtas ir pastovus yra raktas į tvarų svorio mažėjimą.

Negalima sunaikinti dietos ir deginti

Valgymo planai, žadantys greitą svorio mažinimą, yra vadinami “avarijos” dietomis. Nors šios dietos iš pradžių gali pateikti savo teiginius, jos nėra be rizikos. Greitas svorio netekimas gali sulėtinti metabolizmą ilguoju laikotarpiu ir prisidėti prie svorio padidėjimo ateityje. Crash dietos taip pat dažnai pašalina visas maisto grupes arba pasikliauja tik saujelėmis “leidžiamų” maisto produktų, o tai riboja maistinių medžiagų kiekius ir rūšis, kurių vartojate. Atsižvelgiant į tai, kokius maisto produktus jie pašalina, avarijos dietos taip pat gali palikti jus jausmus kaip krabas ir Be energijos. Nors galite prarasti daug svorio, ypač pradiniame etape, daugelis šio svorio yra vandens ir raumenų. Reguliarus kraujospūdžio dieta, dar vadinama “yo-yo dieta”, gali padidinti širdies plakimo ir kitų širdies stresų riziką.

Kiek svarų per mėnesį saugu

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl nėra jokios priežasties tiksliai pasakyti, kiek svorio jūs prarasite, kai atliksite svorio mažinimo programą, tačiau saugus ir realus tikslas yra nuo £ 2 iki £ 2 per savaitę arba apie 2 iki 8 svarų per mėnesį. Kai pradedate naują svorio mažinimo programą, iš pradžių gali pasireikšti greitesnis svorio netekimas, tačiau šis svorio mažėjimas paprastai sulėtėja, nes jūsų kūnas pripranta prie naujo plano. Tie, kurie pamažu numesti svorį, labiau linkę išlaikyti svorį ir laikytis programos ilgam laikui. Kadangi vienas svaras yra 3500 kalorijų, jums reikės sukurti kalorijų deficitą nuo 1750 iki 7000 per savaitę, kad prarastumėte 2 Iki 8 svarų per mėnesį. Kalorijų deficitas reiškia, kad jūs naudojate daugiau kalorijų nei jūs vartojate. Geriausias būdas sukurti kalorijų deficitas yra derinys dietos ir pratybų. Pavyzdžiui, kasdien mažindami jūsų dabartinį kalorijų kiekį per dieną ir pridedant 30 minučių elipsės treniruotės per dieną, kalorijų deficitas bus 500 per dieną arba 3500 per savaitę.

Svorio netekimo plano pasirinkimas

Tikriausiai tai ne pirmas kartas, kai jūs tai girdėjote, tačiau sėkmingiausi svorio mažinimo programos sujungia sveiką ir subalansuotą mitybą su pagrįstais kalorijų apribojimais ir padidėjusiu fiziniu aktyvumu. Ieškokite programos, kuri visiškai neleistų jums maisto produktų, kurie jums patinka, turi palaikymo sistemą ir leidžia jums stebėti, ką valgote ir kiek jūs naudojatės. Galite rasti komercinį planą, kuris tinka jūsų poreikiams, suplanuokite savo svorio planą arba pasikonsultuokite su kvalifikuotu mitybos specialistu, kad sukurtumėte jį. Sveikas svorio planas turėtų apimti liesų baltymų, tokių kaip vištiena, žuvis ir pupelės, daug vaisių Ir daržovių, ir sveiki grūdai, tokie kaip avižos ir quinoa. Taip pat priskiriami sveiki riebalai, tokie kaip avokadas ir alyvuogių aliejus, ir pakankamas kiekis vandens.

Dietos planai išvengti

Yra tiek daug svorio kritimo programų, kurios gali būti bauginančios per jas. Būkite tikri, kad išvengtumėte dietos planų, kurie žada sunaikinti greitą svorio netekimą – realiai ir saugumo sumetimais turėtumėte tikėtis prarasti nuo 8 iki 10 svarų per mėnesį. Galite prarasti daugiau iš pradžių, tačiau jei turite daug svorio, kad prarastumėte. Taip pat norėtumėte įsitikinti, kad jūsų pasirinktas planas neapriboja kalorijų iki mažiau nei 1100 iki 1200 per dieną arba pašalina visas maisto grupes. Geriausias svorio kritimas yra visada sveikas, kurį galėsite laikytis.