Kiek svarų man teko prarasti, kad eitu žemyn po vieną dydį?

Gaukite pagarbos teises, kad atsitraukė nuo dietos ir pratybų, sumažindami krūtinės dydį. Tačiau kiek svorio, kurį reikės prarasti, kad pasiektumėte šį svorio praradimo etapą, skiriasi. Drabužių gamintojams nėra jokių dydžių standartų, o vienas prekės ženklo dydis 8 yra dar vienas prekės ženklo dydis 6. Skirtumai tarp vyriškų dydžių taip pat skiriasi priklausomai nuo konkretaus drabužio stiliaus ir pjūvio. Jūsų kūno forma ir tai, kaip jis pasikeičia, kai jūs prarasti svorį, taip pat vaidina svarbų vaidmenį, kaip greitai sumažės jūsų dydis.

Pant Dydžiai Vary

Amerikos dydžiai moterims iš pradžių buvo pagrįsti modelio kūrėjo įrankiu, vadinamu L-kvadratu. Kai tai pasirodė pernelyg paini klientams, Nacionalinis standartų biuras įsteigė nuoseklią kalibravimo sistemą, paremtą 1939 m. Atliktu daugiau nei 15 000 moterų matavimų tyrimu. Kadangi gyventojai įgavo svorio, šis standartas nukrito iki kelio, o drabužių gamintojai visiškai atsisakė devintajame dešimtmetyje. Gamintojai dabar sukuria savo dydžius, atsižvelgdami į pardavimus ir “savo” vartotojų suvokimą; tai reiškia, kad neįmanoma tiksliai nustatyti, kiek svarų jums reikia pralaimėti, kad sumažintumėte dydį. Jis skiriasi nuo gamintojo iki gamintojo. Vienoje parduotuvėje galite įsigyti 10 dydžio ir kitoje – 8 dydžio. Jūs nesumažėjote, nes apsistojote prekybos centro salėje, ką tik įžengėte į parduotuvę, kurios dydžiai buvo skirtingi. Pavyzdžiui, dydis 10, pvz., Pagaminamas 30 svarų sterlingų tarp gamintojų, teigia rašytojas ir autorius Kathleen Fasanella.

Apykaklės apvalkalas ir kelnių dydis

Kadangi jis remiasi liemens apskritimu, vyrų dydis yra šiek tiek daugiau standarto. Skaitmeninis kelnių dydis maždaug yra colių vidurio viduryje. Tačiau, kaip žmogus nešioja savo kelnes, taip pat apibrėžia jo dydį. Daugelis vyrų savo diržus sulenka savo kelnes ir mažai tikėtina, kad jie sumažins įtampą taip greitai, kaip žmogus, kuris nešioja savo kelnes aplink plačiausią jo vidurio dalį, kur jis greičiausiai greitai praranda riebalus.

Panko dydis priklauso nuo to, kaip esate pastatytas

Kūno forma, kuria esate gimęs, lemia tai, kaip praranda svorį, ir tai daro įtaką jūsų drabužių tinka. Pirmoji vieta, kuria jūs gaunate svorį, dažnai yra paskutinė vieta, kurioje jūs ją praradote. Vyrams pilvo sritis gali atsispirti svorio mažėjimui, o tai reiškia, kad svorio netekimas turi būti tikras, kad sumažėtų sužalojimo dydis. Moterims klubų ir šlaunų gali būti problemų regionas ir sunku prarasti, net jei svorio svyravimai atsiranda. Kūno dalių pasikeitimai, kai jūs prarasti svorį, taip pat gali turėti įtakos jūsų krūtinės dydžiui. Pavyzdžiui, jūsų liemuo gali atitikti 6, o jūsų klubai labiau atitinka 8. Jei praleidžiate riebalus nuo juosmens prieš savo šlaunis ir šlaunis, net jei jūs sulaužote Žemyn ir prarastą svorį.

Svorio praradimo ir perteklinės odos kiekis

Jei prarandate didelę svorio dalį, gali būti per daug odos, kuri neleidžia jums nuleisti krūtinės dydžio. Pavyzdžiui, moterims, kurios, pavyzdžiui, gali patirti daugybę nėštumų, gali turėti tokią ilgai trintančią odą, nepaisant svorio. Atsižvelgiant į jūsų genetiką, taip pat į jūsų svorio ir svorio praradimo laipsnį, dėl prarastos odos dėl didelės svorio prarandama šiek tiek didesnė krūtinės dydis. Tačiau atminkite, kad jūsų sveikata ir patrauklumas neskatina skaičiaus Ant jūsų drabužių etiketės, bet tuo, ar jūs naudojatės sveiku, aktyviu gyvenimo būdu. Taigi, nepaisant to, kad sumažindami krūvio dydį, tikrai galite jus motyvuoti, tegul jūsų tikras dėmesys bus skiriamas sveikatai orientuotų tikslų siekimui savo fitneso kelionei.