Kiek svorio galite prarasti maratono treniruotes?

Didelis pasiekimas yra 26,2 mylios maratonų, tačiau treniruočių savaitės iki įvykio yra dar vienas pasiekimas, reikalaujantis laiko, pasišventimo ir įsipareigojimo. Su fiziniais maratono treniruočių reikalavimais, pradedantiesiems ir mėgėjų bėgikams ir vaikštynėms registruojami maratonai, siekiant padėti jiems pasiekti svorio mažinimo tikslus. Nors treniruotės maratonui gali sudeginti daugybę kalorijų ir perteklius kūno riebalams, yra daug kitų veiksnių, kurie gali turėti įtakos bendram svorio praradimui.

Svarbi svorio ir maratono treniruotės svarba yra jūsų sveikata ir našumas. Jei prarasite per daug kūno svorio ar prarasite svorį per greitai, gali pakenkti jūsų našumas ir treniruotės. Dėmesys tam, kad būtų vykdoma speciali mokymo programa, skirta išvengti pertvarkymo ir vartoti tinkamas kalorijų ir maistinių medžiagų dalis, siekiant skatinti atsigavimą ir energijos lygį.

Svarbiausias svorio praradimo komponentas maratono treniruotėse degina daugiau kalorijų nei vartojate. Paprastai kalorijų, sudegintų jūsų treniruočių metu, skaičius nustatomas naudojant paprastą formulę: 0,63 kalorijos, padaugintos iš mylių skaičiaus ir padaugintos iš jūsų kūno svorio svarais. Pavyzdžiui, jei jūs sveriate 155 svarus, sudeginate apie 154 kalorijas už mylią, o per keturias mylias paleidžiama 391 kalorija. Padidėjęs važiavimo tempas taip pat padidina sudegintų kalorijų skaičių. Jei jūs sveriate 155 svarus ir paleisti vieną valandą esant 8,6 mph, degate apie 1078 kalorijas, tačiau visa kalorija padidėja iki 1,288 valandos, jei sveriate 185 svarus.

Jei norite prarasti vieną kilogramą kūno svorio, turite suleisti 3500 daugiau kalorijų nei vartojate. Su savo padidėjusiu aktyvumo lygiu maratono mokymo programoje, jūsų mitybos planas turi suteikti tinkamas maistines medžiagas ir kalorijas, kad būtų galima susigrąžinti energiją ir energiją, kartu didinant svorio netekimą. Sutelkite dėmesį į maistinių patiekalų kiekio mažinimą, vengiant malonumo kalorijų, tokių kaip saldainiai, ir perjungti aukštos kalorijų turinčius maisto produktus, kuriuose yra mažai kalorijų. Pagrindinis dėmesys skiriamas mitybai po treniruotės. Vartokite angliavandenių ir baltymų derinį, kuris greitai absorbuojamas ir suskaidomas organizme, siekiant skatinti sveiką atsigavimą.

Jūsų svorio sumažėjimas yra susijęs su maratono mokymo programos trukme. Pavyzdžiui, turite galimybę prarasti daugiau svorio per 16 savaičių trukmės mokymų tvarkaraštį nei aštuonių savaičių treniruotės. Nepriklausomai nuo mokymo programos trukmės, daugiausia dėmesio skiriama svorio netekimui vidutiniškai nuo 0,5 iki 1,0 svaro per savaitę. Dėl to deficitas yra apie 500 kalorijų per dieną, priklausomai nuo jūsų aktyvumo lygio ir mitybos.

Veikla

Kalorijos

Mityba

Laiko rėmelis