Kiek veršelių sultys turėtų užkietėti mažiems vaikams gerti?

Užkietėjimas gali sukelti jūsų vaikui skausmingą žarnos judesį, o slyvų sultys gali padėti išspręsti problemą. Uždegimas atsiranda tada, kai raumenų tonusas yra silpnas žarnose arba kai nėra pakankamai vandens, kuris paliekamas išmatose, kad jis lengvai išeitų iš kūno, sako Ask Dr. Sears. Vaikams yra užkietėjimas dėl įvairių priežasčių, ir problemos nustatymas bei žingsniai, kurių reikia imtis, yra svarbu palaikyti bendrą virškinamąją sveikatą.

Slyvu sultys

Juodoji sultys veikia kaip žarnos dirgiklis ir vidurius ir gali padėti išmatuoti. Iki datos rekomenduoja, kad tėvai vaikams nuo 1 iki 6 metų duotų nuo keturių iki šešių uncijų obuolių sulčių. Geriausia yra nefiltruotųjų plunksnų sultys, o jūsų vaiko stuburo sulčių skleidimas tuščiam skrandžiui padeda veiksmingiau dirbti. Jūs taip pat galite pakeisti obuolių ar kriaušių sulčių, jei neturite riešutų sulčių rankoje. Kitų rūšių sultys nėra tokios veiksmingos, todėl svarbu, kad jūsų vaikas atiduotų 100 proc. Sulčių. Abrikosai ir slyvos taip pat parodė, kad padeda užkietėti. Duoti griežinėlių sulčių 24 valandas dirbti.

Reguliarūs žarnos judesiai

Vaikai turi vaisto dozę vieną ar du kartus per dieną. Tačiau kai kuriems vaikams gali būti tik vieną ar du kartus per savaitę. Jei nėra skausmo, išmatūra nėra sunki ir tai yra tinkama jūsų vaikui, jūsų vaikas nėra vidurių užkietėjimas.

Alternatyvūs natūralūs gydymo būdai

Užtikrinkite, kad jūsų mažylis kasdien gėrtų mažiausiai 32 uncijos vandens ar kitų skaidrų skysčių. Įtraukdami į jo dietą sveiki grūdai, vaisiai ir daržovės, tokios kaip žirniai, pupelės ir brokoliai, padeda išspręsti ir užkirsti kelią vidurių užkietėjimui. Jogurtas, karvės pienas, ledai ir sūris gali skambėti jūsų mažyliui valgyti, tačiau vengti jam šito, kol jis yra vidurių užkietėjimas. Taip pat galite apsvarstyti papildomą ląstelienos priedą, skirtą vaikui nuo vidurių užkietėjimo. Žemės linų sėklos yra viena papildomos pluošto forma. Psyllium lukštai, iš psyllium sėlenų, yra natūralus laxative apsvarstyti. Jūs galite juos rasti natūralių maisto produktų parduotuvėse. Jūsų gydytojas gali rekomenduoti kitų rūšių vidurių užkietėjimą arba žvakidę. Jūs galite juos rasti per lėktuvą, tačiau pirmiausia pasitarkite su jų gydytoju.

Kada skambinti gydytojui

Jei jūsų vaikas per 24 valandas nevalgęs žarnyno sulčių, jis negreitėja, paskambinkite savo vaiko sveikatos specialistui. Sunkus skausmas ar kraujavimas iš tiesiosios žarnos kartu su vidurių užkietėjimu gali reikšti rimtesnę problemą. Negalima laukti, kol paskambins gydytojui po saldžiųjų riebalų sulčių, jei jūsų vaikas turi šių simptomų.