Medus dėl bronchito

Bronchitas yra dėl kvėpavimo takų uždegimo plaučiuose, pažymi Merilendo universiteto medicinos centras. Tai pasireiškia visų amžiaus grupių pacientams. Ūminis bronchitas yra sukeltas viruso ir sukelia skreplių susidarymą gerklėje, kosulį ir švokštimą, gerklės skausmą, karščiavimą ir išsekimą. Lėtinis bronchitas, kuris gali išsivystyti dėl rūkymo ar oro taršos, sukelia nuolatinį kosulį ir gleives, kvėpavimo sutrikimus, mėlynąsias lūpas ir patinusius kojas ir kojas. Medus yra natūralus kosulio, kuris atsiranda su bronchitu, gydymas. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į savo gydytoją.

Lengvas kosulys iš flegmo

Virusinis bronchitas sukelia žalią ir gelsvą skreplę, dažnai sukeliančią kosulį, pažymi Doernbecher vaikų ligoninė. Panašus pusė vieno arbatinio šaukštelio medaus padės sušvelninti kosulį, kuris pasireiškia bronchitu. Medus padarys išskyras gerklėje mažiau storu ir padės sustabdyti kosulį. Praleidus keletą minučių vonia, užpilta garu prieš ar po medaus, taip pat padės užgniaužti kosulį. Neduokite medaus vaikams, jaunesniems nei vienerių metų.

Sustabdyti miego sutrikimus

Bronchito metu atsirandantis kosulys dažnai kenkia kasdienybei ir miego sutrikimams. Negeriantis natūralus medus, tai yra naudingas natūralus gydymas, siekiant užgniaužti kosulį, kuris atsiranda naktį miego metu, pažymi NYU Langone medicinos centras. Jis ramina gerklę, taip pat pagerina miego kokybę, nes sustabdo miego pertraukas dėl kosulio.

Limit congestion

Geriamasis medus šiltame citrininiame vandenyje sušvelnina spengimą iš gerklės, kuris gali atsirasti kosulyje, pažymi Mayo klinika. Šio gydymo metu gydant burną per bronchitą, sumažės gerklės uždegimas, todėl bus apriboti bronchito simptomai.

Limit Dehidratacija

Medus vartojimas taip pat padės jūsų organizmui išvengti dehidratacijos. Riebalų rūgšties raminamasis poveikis padės jums lengviau vartoti gėrimus ir maistą. Raminantis riebalų sudirginimą, jūsų kūnas atkuria prarastą energiją dėl riboto maisto vartojimo bronchito metu.