Sausas plaukus gydantis karštas aliejus

Dienos išdžiūvimas, eksperimentavimas iš baltos spalvos ir plaukų spalvos gali palikti savo plaukus, panašius į Frankenšteino nuotaka. Norint nuraminti šias kietas spynos atgal į šilkinį gludumą, pabandykite patinkintą aliejaus apdorojimą, pagamintą iš kelių virtuvinių kabyklų ir kai kurių dangaus kvapiųjų žolelių. Šildymas aliejaus gamina stebuklus, nes jis padeda įsiskverbti į plaukus, pridedant ir spindesį, ir valdomumą. Sukandykite tas ištroškusias kryptis su super drėkinančia karšta aliejumi ir stebėkite, kad tie frankenlocks virsta šlovingomis spynomis.

Užpildykite mikrobangų laikymo indą, kuriame yra 3-6 šaukštai gryno aliejaus, tokio kaip saldžiųjų migdolų, jojobų, kokosų, avokadų ar alyvuogių. Kuo ilgiau jūsų plaukai, tuo daugiau naftos reikės. Jei pageidaujate, taip pat galite sumaišyti vienodą kiekį kiekvieno aliejaus, kad gautumėte visų jų naudą.

Jei norite kvapniosios procedūros, į dubenį įpilkite 1-2 lašus eterinio aliejaus. Šaukšteliu maišykite alyvos mišinį. Kai kurie siūlomi kvapai yra rozmarinas, levanda, rožė ar mėta.

Padėkite dubenį į mikrobangų krosnelę ir 10 sekundžių pašildykite aukštą. Nuimkite dubenį ir paimkite jį į kriaukle.

Apvyniokite rankšluostį aplink savo pečius, kad apsaugotumėte drabužius nuo aliejaus. Jei pageidaujate, galite naudoti karštą alyvą, kol esate dušu.

Prieš pradėdami tepti aliejų, švelniai plaukite plaukus, kad pašalintumėte visus mazgus ir įbrėžimus.

Patikrinkite šiek tiek aliejaus ant riešo, kad įsitikintumėte, jog jis nėra per karštas.

Nuleiskite galvą per kriaukle ir lėtai supilkite alyvą virš galvos. Kai aliejus pradeda lašėti, nustatykite dubenį ir masažuojate aliejų į galvos odą. Palenkite ant kriauklės ir papildomai sutepkite savo plaukų ilgį, kol ji bus prisotinta.

Masažuoti savo galvos odą ir plaukus 1-2 minutes, kad kruopščiai veiktų aliejus.

Apvyniokite plaukus rankšluosčiu arba dangtelio dangteliu, kad aliejus nesikauptų.

Palikite alyvą ant plaukų 30 minučių, kad ji kruopščiai įsiskverbtų į plaukų šachtą.

Nuimkite rankšluostį ar dangtelį ir plaukite švelniu šampūnu. Nuvalykite plaukus šiltu vandeniu, kad pašalintumėte visus šampūno likučius ir aliejų.

Užtepkite plaukams drėkinamąjį kondicionierių nuo šaknų iki galūnių, tada jį nuplaukite šiltu vandeniu.

Švelniai sušukite plaukus plaukiojančiomis šukomis, kad pašalintumėte tangles. Leiskite plaukams džiūti ore.